Yeni Bilgisayar

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz yine iyisiniz kasımın 1 de doğum günüm vardı pasta bile almadılar üstüne üstlük yemek yapmaya bile üşenmişler :(
zengin ailenin çocuğu olunur tel 0507010101

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar kullanmasını bilen her bilgisayarda rahat rahat oyun oynar.

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak 1200liraya hp pavilion serileri var 8gb 2gb ram ati islemcili taş gibi bilgisayarlar tek eksigi ne biliyormusun bu bilgisayarlar boş geliylr sana işletim sistemini sen kuruyorsun ve işletim sistemi fiyata dahil olmadigindan 200-300lira arası bi kar elde ediyorsun.Yanj bu fiyata güzel bi laptop alınırdı yukarda yazdigim özelliklerde.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Baban hatayı casper almakla yapmis 2sene sonra çöp
Allah'ım tamam arkadaşlar Casper kötü bir marka ama gerekli bakımı yaparsanız düşük performanslı da olsa uzun ömürlü.
Ben yukarıda Media PC olarak televizyona bağlıyorum bir kere sorun yaşamadım 2 seneyi geçkindir üst katımda...
Notebook'lar oyun oynamak için çok uygun cihazlar değil fakat HD 4000 ile bazı oyunları düşük ayarda oynarsın. :)
Güle güle kullan oyun içinse çok yanlış olmuş.
Genel anlamda yeterli bir cihaz.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah'ım tamam arkadaşlar Casper kötü bir marka ama gerekli bakımı yaparsanız düşük performanslı da olsa uzun ömürlü.
Ben yukarıda Media PC olarak televizyona bağlıyorum bir kere sorun yaşamadım 2 seneyi geçkindir üst katımda...
Notebook'lar oyun oynamak için çok uygun cihazlar değil fakat HD 4000 ile bazı oyunları düşük ayarda oynarsın. :)
Güle güle kullan oyun içinse çok yanlış olmuş.
Genel anlamda yeterli bir cihaz.
Oynayacağım oyunlarının sistem gereksinimlerini geçmemesi için bir limit yapabilirmisiniz ?
Mesela
3 gb ramı geçmeyecek
şukadar depolama alanını geçmeyecek vs.
ona göre oyun alacağım da.
ha bir de babamdan gizli ekran kartı almayı düşünüyorum da nasıl takacağım onu ?

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Oynayacağım oyunlarının sistem gereksinimlerini geçmemesi için bir limit yapabilirmisiniz ?
Mesela
3 gb ramı geçmeyecek
şukadar depolama alanını geçmeyecek vs.
ona göre oyun alacağım da.
ha bir de babamdan gizli ekran kartı almayı düşünüyorum da nasıl takacağım onu ?
yazı*