Yeni bilgisayar

Creepers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda iyi bir bilgisayar almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi alıcam

ilk önce sizce masaüstümü olmalı dizüstümü babam dizüstü istiyor :/

fiyat aralığı 1m ile 2m arası olucak ve iyi bi makina arıyorum toplama olabilir bildiğiniz bi site veya yer varsa sölermisiniz ?

secretkaan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dizüstüde pil ve ısınma sıkıntısı var masaüstüde öyle bir sıkıntı yok toplama masaüstü almanı öneririm

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Dizüstü al pili çıkar soğutu ile soğut en iyi yöntem ayrıca hafif pc kasa sorunu diye bir şey yok ve bütün oyunlar yüklenebilir. yeter ki sistem özelliklerin çok olsun sana söyleyeyim LENOVO almanı tavsiye ediyorum Sakın Casper alma berbat bir şey

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence parçaları kendin topla,Biraz pahlıya patlar ama müthiş bir bilgisayarın olur.

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asus Taichi 21 almanı öneririm. Hem tablet oluyor hem pc. Müthiş bir şey. 2 ekranı var süper bişi ya. Bi araştırmanı tavsiye ederim.

Fallen Angel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence masaüstü al ve kendin topla. Çok daha ucuza gelir ve daha kaliteli olur :)

Creepers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler bencede lenovo veya asus alıcam daha önce casper almıştım o çok yavaş hp de aldım o ise çoook ısınıyor asus ile lenovo iyi diyolar sanırım leptop alıcam ama değişebilir tabiiii bana bilgisayar önerin şimdi lenovo ve asusdan[DOUBLEPOST=1372173666,1372173527][/DOUBLEPOST]Asus taichi bana uygun değil sanırım sadece leptap tablet leptab değil :)