Yazın açılan sunucular

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dediklerinizi tek tek okudum fakat bildiğimiz lapisli sunucular gibi yapmayı düşünmüyorum. Zor olucak uzun soluklu olması için. Para kazanıp sunucuyu bırakmayacaksınız. Elimden geldiğince faction wars tadını yaşatmayı düşünüyorum. Pvpyi canlandırmak istiyorum. Bu yüzden lapisli açmak zorunda hissediyorum kendimi. Ayrıca lapiaten sıkıldığınızı varsayıyorum. Lapissiz açsam survivale döner oyun diye düşünüyorum. Elbette lapis = faction değil. Ayrıca lapissiz açsam kim gelicek el kaldırsın. Ancak lapis yerine farklı bir şeyler koymayı düşünüyorum şu an. Sağolun !!
Edit: Lapissiz olsa nasıl bi sunucu olur ?
GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Survival=Lapissiz=Faction=Lapis=Hammadde o zaman Survival=Hammadde. Bence hammaddeli survival aç, büyük fark yaratırsın.

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Planlarımın ifşa etmeseydin keşke :) fakat oyuncu çekmemesinden korkuyorum açıkcası.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1)serverde hic bir zaman ayrimcilik yapmayin
2)warplarinizi emekle yapiniz
3)saglam bir yetkili kadrosu kurunuz bemce bunlari yaparsaniz bir fark yaratmis olursunuz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
/warp lapis
Ve
/warp hammadde
Ve:
/warp event
İ silersen en iyi ve büyük fark olur.
Ve
/warp sao
Yu eklersen ben de gelip oynarım :)

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sao ne bilmiyorum, anime sanırım hiç izlemedim. Bu arada çalışmalara başladık, %40ı bitti diyebilirim. Açılınca bir göz atmayı unutmayın ! :) Cevap veren herkese teşekkürler bu arada, fikirlerinizi dikkate alıp geliştiriyorum sunucumu.