YATILI OKUL KORKU MAP l TEXTURE PACK l Damga vuracak map

Map yapımına

• devam et

Kullanılan: 10 58.8%
  • devam etme

Kullanılan: 7 41.2%

• Kullanılan toplam oy
    17

ribbon54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar size takım çalışmasıyla 7- 8 saate yaptığımız korku mapını tanıtıcam

HİKAYE:
Kardeşiniz bir yatılı okulda kalıyordu fakat 2 haftadır tatil günlerine gelmiyor babanız okulu arıyor fakat açan yok...
babanız dayanamayıp okula gidiyor ve oda 1 hafta boyunca ortalara çıkmıyor ????
şimdi sıra sizde babanızın ve kardeşinizin izini sürün !

Sizde map ekibimize katılmak isterseniz SKYPE : lxsmoke1 görüşelim

Resimler :

Mapta bir kaç hata olabilir kusura bakmayın ( TEXTURE PACK ALINTIDIR )

Mediafire link : TIKLA
Virüs total : TIKLA

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezillik :D Yetimhanenin Resource Packi + Mapta Buildlik Diye Bir Şey Yok YATILI OKUL :D YETİMHANE ÖZENTİSİ Yetimhanenin Sistem Ve Kodlarını Çalmışsın Ve Bu 7 - 8 Dakika Sürer :D Yazık 10 Yaşındasın Galiba Bu Özentilik Ve COPY Yeteneği :D Sakın Devam Etme :)[DOUBLEPOST=1409335651,1409335618][/DOUBLEPOST]
Saçma sapan konuşma, fazla karanlık olduğu için haritayla ilgili yorum yapamıyoruz, nerden bileyim haritanın güzel olduğunu? Bazen aklınız yokmuş gibi konuşuyorsunuz..
Kanka Bırak Deymez :D

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezillik :D Yetimhanenin Resource Packi + Mapta Buildlik Diye Bir Şey Yok YATILI OKUL :D YETİMHANE ÖZENTİSİ Yetimhanenin Sistem Ve Kodlarını Çalmışsın Ve Bu 7 - 8 Dakika Sürer :D Yazık 10 Yaşındasın Galiba Bu Özentilik Ve COPY Yeteneği :D Sakın Devam Etme :)[DOUBLEPOST=1409335651,1409335618][/DOUBLEPOST]
Kalbi kırılmasın diye yazamadığım şeyi acımasızca yazmışsın. Kendimi bi yükten kurtulmuş gibi hissettim.

ribbon54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim buna şimdi yazmazsam yarın birgün senin mapınada aynı şeyi yapar ACIMA

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
sakarat maplarını ve kişiliğini gayet beğeniyordum artık gözümde değerin kalmadı kalp kırmadanda söyle bilirdin yorumun için saol genede

KafaKoparan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sakarat kardeş adam uğraşmış bi "emeğe saygı" diyemiyorsan ben ne diyim sana. ayrıca kendi maplarını da korkunç sanma 6 yaşındaki kuzenimle oynadık ve güldü.
ve kimsenin emeğine berbat diyemessin. kalkmış en iyi map kendisinin sanıyo. şimdi sus ve kimsenin emeğini kötüleme...[DOUBLEPOST=1410348757][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Bunu Söyleyen Tek Ben Değilim Ben Gerçekleri Söyledim Sadece Kalbini Kırdıysam Özür Dilerim Ama Öyle Neredeyse Çalıntı Bir Mapı Burada Paylaşman Koydu Bana Açıkça İtiraf Et Yetimhaneye Bakarak Ve Ona Özenerek Yapmışsın Mapını Biraz Daha Özen Mapına Düşün Konusu Hikayesi İsmi Farklı Olsun Resource Packin Farklı Olsun Biraz Özen Buildi Çalma Buildlik Öğren Öyle Map Yap Ozamanda Seni Tebrik Edeyim.
Sakarat, Sen de resourcepack ı kendin yapmadın ki. Neyin kafasını yaşıyon :) Silent Hill'den Alıntı

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakarat kardeş adam uğraşmış bi "emeğe saygı" diyemiyorsan ben ne diyim sana. ayrıca kendi maplarını da korkunç sanma 6 yaşındaki kuzenimle oynadık ve güldü.
ve kimsenin emeğine berbat diyemessin. kalkmış en iyi map kendisinin sanıyo. şimdi sus ve kimsenin emeğini kötüleme...[DOUBLEPOST=1410348757][/DOUBLEPOST]
Sakarat, Sen de resourcepack ı kendin yapmadın ki. Neyin kafasını yaşıyon :) Silent Hill'den Alıntı

Böyle saçma bir cevap olamaz ''resourcepack i kendin yapmadın ki'' deyip kestirip atıyorsun. Sanki tek sorun Resourcepack Adamın haritasının neredeyse büyük bir bölümü çok benzer. bu adamın yaptığı harita bir başkasının emeğini çalmak ve sen Sakarat'a Emeğe saygısız diyorsun. O da güzelmiş !

KafaKoparan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle saçma bir cevap olamaz ''resourcepack i kendin yapmadın ki'' deyip kestirip atıyorsun. Sanki tek sorun Resourcepack Adamın haritasının neredeyse büyük bir bölümü çok benzer. bu adamın yaptığı harita bir başkasının emeğini çalmak ve sen Sakarat'a Emeğe saygısız diyorsun. O da güzelmiş !
bak kardeş, tamam sakarat15 de uğraşmış ama o da uğraşmış. sonuçta çalıntı olabalir hatta (texture pack alıntı) yazıyor.[DOUBLEPOST=1410417961,1410417839][/DOUBLEPOST]Mapı Oynadım. Tek Çalıntı Olan Şey İse Resource Pack. :olgun:[DOUBLEPOST=1410418047][/DOUBLEPOST](Gayet Güzeldi)

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak kardeş, tamam sakarat15 de uğraşmış ama o da uğraşmış. sonuçta çalıntı olabalir hatta (texture pack alıntı) yazıyor.[DOUBLEPOST=1410417961,1410417839][/DOUBLEPOST]Mapı Oynadım. Tek Çalıntı Olan Şey İse Resource Pack. :olgun:[DOUBLEPOST=1410418047][/DOUBLEPOST](Gayet Güzeldi)
Büyük bir bölümü Yetimhane haritasına benzer demek istedim. Sakarat'ın haritasına benzer değil. Yetimhane'yi oynamadıysan eğer oyna ribbon'un haritasındaki büyük benzerliği göreceksin.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kes sesini çocuk altı kişi oynarsan herkes güler yetimhaneden iyi benim maplarım dünyadaki en korkunç minecraft maplarından biri bu çocukda senin gibi bir sütten başka bir şey değil yetimhane özentisi ve ben 16 yaşında biri olarak sizin gibi oğlanları takmam maplarım ünlü oldu ve onbinlerce kişi oynadı abisi ve mapımı altı kişi oynamak senin korkaklığını yansıtır yürü şimdi odana oyuncaklarınla oyna tm mı bu forumda benimle tartışanların sonu iyi olmadı arkama birçok kişi geçti ve yasaklandılar şimdi kaybol :mad:

Discovery Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi
aboğaaa sakin ol şampiyon :SS