Yassıkaya KÖYÜ {YEPYENİ KORKU DENEYİMİ}|TÜRKÇE SESLENDİRME İLE| V3 Güncellemesi geldi (MP DESTEKLI) +50K indirme

Haritayı nasıl buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    32

rzgsnl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen artık şu korku haritalarını sırf cin üzerine yapmayın. Aynı zamanda insanları sadece jumpscare ile korkutmaya çalışıyorsunuz. Hikayenin çok bir, hiçbir önemi yok. Sadece bağırıp çağıran cinler var. Bir yerden sonra tamam ruhani varlıksın ama kafa silktin* diyorsunuz.

*Büyük harflerle SİLKTİN şeklinde yazılır. Örneğin : "Kızım şu halıyı silk."

edit : Seslendirmede gereksiz küfür var. Çok saçma cümleler mevcut. Tek başarılı yönü seslendirmenin bulunması + bir tane armor stand.

rzgsnl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısın, bu arada sanki sen haritacı falandın şu Küçük Kız'ı falan yapan Ruhlu Ev'i falan, yeni harıta yayınlıyormuşsun hayırlı olsun..

İskenderBÜYÜK

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba haritanızı oynadım ve beğendim. Bende harita yapımcı sıyım ve sizin gibi haritama Türkçe seslendirme yapmak istiyorum ama bununla ilgili sıkıntı yaşıyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim. Discord: SSSSSS#8301
İnsta: ulubey.ssssss
Yardımınız benim için çok önemli teşekkürler başarınızın devamını dilerim

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba haritanızı oynadım ve beğendim. Bende harita yapımcı sıyım ve sizin gibi haritama Türkçe seslendirme yapmak istiyorum ama bununla ilgili sıkıntı yaşıyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim. Discord: SSSSSS#8301
İnsta: ulubey.ssssss
Yardımınız benim için çok önemli teşekkürler başarınızın devamını dilerim
Tabii ki yardımcı olurum. Discord üzerinden istek yolladım, oradan sorularınızı mesaj atabilirsiniz.

lunexd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
haritayı tekrar savese at oynadığın sürümün 1.11.2 olduğundan emin ol ve singleplayerde dene
biz arkadaşlarla beraber oynamak için aternosu kullanıyoruz ve mape girdiğimizde texture aktif olmuyor ayrı texture oldugu için aternosun texture kısmınıda da atıyorum ama algılamıyor ne yapmam lazım sürüm vesayre 1.11.2 DİSCORD: lunex

lunexd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende köy çeşmesinin arkasını bulamadım kaldım :D
edit: bunu yazdıktan sonra halatı gördüm :D:D
biz arkadaşlarla beraber oynamak için aternosu kullanıyoruz ve mape girdiğimizde texture aktif olmuyor ayrı texture oldugu için aternosun texture kısmınıda da atıyorum ama algılamıyor ne yapmam lazım sürüm vesayre 1.11.2 DİSCORD: lunex

Neibgrtamrare

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bende mi hata var bilmiyorum ama ilk köy çeşmesine gidince sorun yoktu ama 2. kez gidince uyarı söz veya olay olmadı. Neden olduğunu bilmiyorum.

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende mi hata var bilmiyorum ama ilk köy çeşmesine gidince sorun yoktu ama 2. kez gidince uyarı söz veya olay olmadı. Neden olduğunu bilmiyorum.
Komutsal sorunlar ufak oranda bizim devre dizilimimiz dolayısıyla oluşan sorunlar. Büyük oranda ise oyuncuların optifine vs kullandıkları modların ve ek olarak chunk ayarlarından dolayı oluşan problemlerdir. Lobby kısmına görüntü ayarları ile ilgili bilgiler ve devre geliştirmesi kısa zamanda gelecektir, teşekkürler.

Enoix

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, tuvalete gerek kalmadan olduğum yerde altıma ettim. Müq harita olmuş sanırım devamını oynamayacağım :) Yoksa ışığı görürüm herkese iyi forumlar...

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, tuvalete gerek kalmadan olduğum yerde altıma ettim. Müq harita olmuş sanırım devamını oynamayacağım :) Yoksa ışığı görürüm herkese iyi forumlar...
Yorumunuz için ben teşekkür ederim, iyi forumlar. :şapka:

SpeaR_16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl multiplayer oynuyoruz bu mapi? Yardımcı olursanız sevinirim

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Hamachi veya port üzerinden sunucu kurmanız gerekir. Youtube'de videoları mevcut. Bizim haritanın klasörünüde serverin olduğu bölüme atıp ismini world olarak değiştirin. Ve klasörün içindeki resources.zip dosyasını kendi minecraftınızdaki resource bölümüne atın. Sunucuyu açtıktan sonra arkadaşınız ile bağlanın ve resource packi manuel olarak aktif edin.

SpeaR_16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Hamachi veya port üzerinden sunucu kurmanız gerekir. Youtube'de videoları mevcut. Bizim haritanın klasörünüde serverin olduğu bölüme atıp ismini world olarak değiştirin. Ve klasörün içindeki resources.zip dosyasını kendi minecraftınızdaki resource bölümüne atın. Sunucuyu açtıktan sonra arkadaşınız ile bağlanın ve resource packi manuel olarak aktif edin.
texture pack'in ismi nedir