Yaşadığınız En Utanç Verici An

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
:D[DOUBLEPOST=1430230738,1430230313][/DOUBLEPOST]Ben anlatayim.2 siniftaydim.Okulun son günleri.(kod yazmaktan ı ları i yazıyom yaa) neyse arkadaşla dolaşıyoz işte son tenefüsteyiz arkadaşla şakalaşıyorduk birden bana tekme atar gibi yaptı bende korktum ayağını tuttum çocuğu düşürüdüm ._. sonra süşerken kafasını çarpıp kanattı baktım etraf kan olmuş korkudan aldım paspası yeri sildim :D etraf daha beter oldu sonra arkadaşa 3 dikiş attılar birdahada arkadaşla konuşmadık :D
Adam Delilleri Silmeye Çalışmış :/

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakınımın cenaze namazını cenabetken kılmıştım.

Tamam aslında şuana kadar hiç cenaze namazı kılmadım ama büyük ihtimal cenabet olduğum bir zamana denk gelir

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Ben 4-5 Yaşındayken Basketbola Gidiyodum Bi Tane Hoca Çocuğa Smaç Attırdı(Saçma Cümle Dedected) O Sırada Çocuğun Ayağı Yüzüme Çarptı Ağladım Hoca Geldi İyi Misin Dedi Ben Suratına Tokadı Yapıştırdım (Yalan Değil :/) Adam Yere Düştü Meğerse Bayılmış Ondan Sonra Bir Saha Gitmedim :/

Son düzenleme:

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bitane dün yaşadım.. Dershanede kütüphanenin kapısını açtım yanımda arkadaşlar var (bizim dershane kütüphanesi baya büyük ve doluydu) arkadaş benle alay etti dilim sürçtü diye tüm dershane baktı bana (+ hoşlandığım kız dahil) sonra bi şekilde kurtuldum durumdan ama baya utandım ya :D

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Lisenin ilk günlerinde sırayla tanışma kısımlarındayken sıra bana geldi ister istemez. Hocanın nerede oturuyorsun sorusuna evde diye cevap verdim heyecandan. Yarıldı sonra herkes. Espriydi falan diye sıyrılmaya çalıştım ama inandılar mı bilemem.

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Liseye başladığım ilk gün (15.09.2000) aynı zamanda doğum günüm, arkadaşlarla merdivenlerden çıkarken (6 kişi) zincirleme şekilde merdivenlerden düştük. Kalkmaya çalışırken de tüm millet ne oluyor falan diye toplandı.

Kim bilir kaç tane vardır ama yenilerden bu var :)