Yarın ki OGES Sınavında Herkese Başarılar Diliyorum.

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz ki Yarın OGES Sınavı Var 8.Sınıflar İçin. Şimdi Bu Konuyu Açmadan Olmaz. Aramızda Baya Bir 8.Sınıf Var. Bu Konuyu Okuyanlar Gidin Ders Çalışın Lennn :D

Bütün 8.Sınıflara Başarılar Diliyorum.

Benden Türkçe Sorularında Taktik :

Paragraf Sorularında Cevabı Paragrafta Arayın. Yani Kendi Yorumunuzun Olduğu Şıkkı İşaretlemeyin. Hangisi Varsa Paragrafta Şıklarda Onu İşaretleyin.

Sınava Girmeden Bir Şeker Yiyin. Gerçekten Çok İşe Yarayacak. Herkese Gönülden Başarılar Diliyorum. Kötü Alırsanız Üzülmeyin. Liseden Çok Üniversiteniz Önemli Diğerinde Başarırsınız.

Baphomet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen. Korkudan Altıma Zıccam :DDDD Neyse Hayvan Gibi Calıstım. Umarım iyi Alırım. Biraz Sonra Uyuyacagım.... :/ Sans Dileyin!

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yarın da gireceksiniz yine başarılar

NOT: bize de Tarihle İngilizce girecek

EDİT: Şeker sakın yemeyin! o bir anlık çıkış yapar ama sonra çöküş başlar ondansa bir kurutulmuş meyve yiyin meyve şekeri çok daha iyi gelir ve zekanızı açar sabah kahvaltı yapmayı ihmal etmeyin biz de geçtik geçen yıl aynı yoldan dinleyin beni

Baphomet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Öyle Yaptım. Meyve Olarak: Muz,Portakal ve Mandalina, Sonra Ceviz ve Havuç. Fakat Bunları Sınava Girmeden Once 1 bucuk saat once fln yiyin.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
SınavıNız nasıl geçti