Yardımcı Olursanız Sevinirim...Lütfen okuyun.

Sizce mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    4

HeimdallSS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler öncelikle selamın aleyküm diyeyim, Adım Mali
Ben Minecraft ı sanıyorum 2011 de aldım ve o zamandan beri aktif bir şekilde oynuyorum. Ancak neredeyse hiç tr de oynamadım gerek premium olmamdan gerekse ingilizcemin ileri düzey olmasından dolayı böyle oldu. Türkiyede sadece nomercymc nin ilk açıldığı tarihlerde oynamıştım. Yaş 24 üniversiteyi bitirmeye çalışıyorum bi yandan normal işte çalışıyorum lakin gunde 6 7 saat vaktim oluyor. Şimdi diyorsunuzki bu çocuk ne anlatıyor :) Gençler son dönemde Tr de minecraft oynamaya basladım 1 2 aydır ama gördüğüm şeyler çok garip lapis faction diye bir şey yapmışız falan anlayamıyorum, küfür kıyamet, ddos falan yani bunlar beni çok üzdü...
Bu yazıyı okuyan kardeşlerime bir teklifim var şükür ki biraz param var ve diyorum ki bir server açayım tabi sizlerin yardımıyla. Şimdi ben plugin kodlamaktan çok anlamam ama plugin bilirim yani birçok serverdan gördüğüm mükemmel pluginler var tr de hiç görmediğim server tipleri var. İşin teknik kısmı hariç ki onuda az çok biliyorum, birçok fikrim var. Dediğim gibi aslında para dışında kardeş gibi çalışacağım sıkılmayacak belki 1 ay boyunca sadece plugin script uğrasacak build yapacak serverın içeriğine dahil herseyine beraber karar vereceğimiz arkadaşlara ihtiyacım var. En önemli kriterim güven, eğerki başarabilirsek kazanılan parayıda kendime alacak değilim ki konuştuğumuzda anlarsınız nasıl biri olduğumu tabi iletişime geçerseniz. Uzun sureli bir server planım var nakit olarak bir miktar birikmişim de var. Şimdiden iletişime geçenlere teşekkürler.

Son düzenleme:

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke senin gibiler daha fazla olsa da halimizi anlasa. Eğer çok fantezik pluginler istemeyeceksen ben plugin bakımından yardım edebilirim. (Yapamayacak olduğumdan değil bana kalan zamanın tamamını buna harcamak istemediğimden.)

Skype üzerinden iletişime geçebiliriz eğer istersen: crafter.megacrafter

HeimdallSS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keşke senin gibiler daha fazla olsa da halimizi anlasa. Eğer çok fantezik pluginler istemeyeceksen ben plugin bakımından yardım edebilirim. (Yapamayacak olduğumdan değil bana kalan zamanın tamamını buna harcamak istemediğimden.)

Skype üzerinden iletişime geçebiliriz eğer istersen: crafter.megacrafter
Kardesim fantezik pluginler degil tabi lakin dedigim gibi ben buna zaman harcamak istiyorum ve en az benim kadar istekli insanlara ihtiyacim var. İlgin icin saol:notch: aksam iletisime gecerim umarim hic bisey olmasa bilgi almis olurum.

ElmasKatili

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunların hepsini isteyeceksinde millet ya vakit ayıramıyor yada zaten bunları yapsa kendi serverin açmazmıydı ?

/:\ YAPAN DEĞİL, YAPABİLEN ;
KAZANIYOR \:/

HeimdallSS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunların hepsini isteyeceksinde millet ya vakit ayıramıyor yada zaten bunları yapsa kendi serverin açmazmıydı ?

/:\ YAPAN DEĞİL, YAPABİLEN ;
KAZANIYOR \:/
Kardesim ben kendi amacimi soyledim. Mesele ben kucugum sen kucuksun o kucuk hepimiz ayri ayri kucuk isler yapabiliriz, yada birlesir daha buyuk bir butunun parcalari oluruz. Tabi olmayadabilir bu is kismet meselesi [emoji4]

ASUS_Z00A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugin konusunda yardımcı olabilirim skype: xdaynnightx