Yardima İhtiyaç Duyan Gel Buraya

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen insan ol bukadar zaman iş olmaz ben sorunumu ne zaman yazdım sen biliomusun 4 gün önce yada 3 gün hatırlamıyom ama en azından bi insan bakar o yüzden bana laf sokmaya çalışma bak kaç kişi yardım istemiş daha bi cevap yok en azından bi baksın sorumluluğunu bilsin olmassa konuyu kapttırsın alla halla buda gelmiş bana laf sokuyo

on35ur

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen insan ol bukadar zaman iş olmaz ben sorunumu ne zaman yazdım sen biliomusun 4 gün önce yada 3 gün hatırlamıyom ama en azından bi insan bakar o yüzden bana laf sokmaya çalışma bak kaç kişi yardım istemiş daha bi cevap yok en azından bi baksın sorumluluğunu bilsin olmassa konuyu kapttırsın alla halla buda gelmiş bana laf sokuyo

bak sen o adamın naptıgını ne yaşadıgını bilemezsin, ayrıca sayfalara bak bi sürü adama yardım etmiş ,bence bu kadar bencil olma

thecrawl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben minecraft 1.3.2 oynuyorum singledan sıkıldım oynamayıda öğrendim ama multiplayer nasıl oynanıcağını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz ? açık açık anlarıe ve linklerini verirseniz sevinirim...

vante

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben mine craft bukkit setver kurdum fakat markette sorun yaşıyorum kuruyorum ama diğer serverlerdeki gi alta kılıç satıyosa onun güçültülmüş halini bende yapm ak istiyorum. Anlamanız için fotosunu çektim
asd.PNG

bulut64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sw ye baglanamıyorum hamachiden surekli hata verior nasıl baglanıcam ...

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bak hala mesaj yazmamış ayrıca on35ur kardeşim ben bencil olmuyorum cevapsız yardım isteklerini topla konudaki ve bide cevaplılarını topla cevapsızlar çok gelir

Son düzenleme:

Hiperaktif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar kusura bakmayın su 1 ay polatlıdaydım Üzgünüm...

semih258471

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Windows 7 32 bit işlem leptop genel derece 3,8 oyunu açıyorum minecraft 1.2.5 var bu arada hs_err pid hatası gelior nasıl düzeltebilir lütfen yardım 2.si hamachiyle bilgisayara bağlandım diyelim arkadşın online oynicaz internet gerekiomu bunları cevaplıyan arkadaşlara şimddien teşekkürler ..
https://forum.gamer.com.tr/threads/...ra-kapanma-hatasının-çözümü.11411/#post-82141 hss err pid çözümü burda videoyu izle yeter

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
off muhtemelen cevap gelmeyecek ama yinede bi umutla deniyorum arkadaş bende mob disquie plugini var ama bi türlü çalıştıramadım /md zombie yazınca hata veriyo /md cow yazınca hata veriyo /md creeper yazınca hata veriyo ne yazsam hata veriyo an internal error bir şey bir şey arkadaş lütfen sorunuma çözüm bul lütfen neolur neolur eğer bi çözüm bulursan allah senden razı olsun buılamassanda başın saolsun

SchiWoW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu ekleden girince cant found server diyo doğrudan bağlandan girincede bağlantı kaybedildi diyo :mad: yardım