Yardım

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraft 1.4.2 kullanıyorum car mod kurcam ama kuramıyorum modloader kurun diyor kurdum car modu da koydum minecraft .jar ın içine ama yinede olmuyor sonra modloader mp yükle dior yükledim ama bu seferde siyah ekran çıkıyor kapadım bende ama bi türlü yapamadım lütfen yardım edin .

şu sekilde yükledim

1.modloader
2.modloader MP
3.car mod
bu sekil yaptım ama olmadı
yardımlarınızı bekliyorum

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft.jarın icindeki meta infi sil olmazsa yaz modun yuklenmesini detayli anlatiyim

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam
1.modu indir ki zaten indirmissin gerci 1.4.2 modu goremedim en son 1.3.2 yazio ama orasi sana kalmis
2.modloaderi http://dl.dropbox.com/u/20629262/Latest/ModLoader.zip bu adresten indir ve kur
3..minecraft icinden bin klasorune gir ordanda minecraft.jari ac ve indirdigin modun icindeki dosyalari bu klasore at
4.meta-inf i sil ve oyna
iyi eglenceler

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
nereye kurcam mod loaderi
Edit:minecraft .jar buraya atıım ama crash report hatası veriyor oyuna girince moduda kurdum aynı durum ;( yardım et lütfen sinirim fena bozuldu

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mod loaderi ayni diger mod gibi kurabilirsin ve crash reportun sebebi senin 1.4.2 minecraftina 1.3.2 modu kurmaya calisman olabilir

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana car modunu nerden indirdini yazabilirmisin

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya uf ya işim gücüm rast gitse ne olur ya bir kere olsa hiçbir zaman işim rastgitmiyor

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet burdada 1.3.2 yaziyor yani illa modu oynamaya kararliysan once minecraftini 1.3.2ye almalisin sonrada modloaderin 1.3.2 versiyonunu yuklemelisin ,resmi konusunda guncellemeleri kestik gibi bi uyari gormedim yani istersen 1.4.2ye cikmasini bekleyebilirsin veya bosverip baska modlari deneyebilirsin

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
modlu jar dosyasini kullanmak istediginde onun ismini minecraft.jar yapar 1.4.2yi kullanmak istediginde de o jar dosyasinin ismini minecraft.jar yaparsan oynayabilirsin tabi biraz zahmetli olabilir ama sana kalmis

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben o jar dosyasını sildim :D

ama verebilirsen çok iyi olur dosyasını yani

aktozman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
force update dersen otomatik son surumu verir