[Yardım] Plugin Yazabilenler İçeri Önemli İstek

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Merhaba Plugin Yazabilen Arkadaşlardan Küçük Bir İsteğim Olacaktı Bana Skill Plugini Lazım McMMO Var Biliyorum Ancak Bunu İstemiyorum Ben Sadece Kazma Üzerine Olmasını İstiyorum. Tam Olarak İstediğim Şey Şu Herkesin Kendine Özel Cobblestone Generator' ı Olacak Mesela Ben 10 Adet Cobblestone Kırdığımda Benim Cobblestone Generatorumde %5 İhtimalle Iron Ore Oluşucak. Ancak Bunun Configi Olması Lazım Çünkü Sadece Iron Ore Değil Bunun Kırması Gereken Cobblestonesini Ayarlayacağım Birde Block Ekleyip Çıkma Şanslarını Değiştireceğim. Biliyorum Uzun Bir Şey İstedim Ancak Gerçekten Çok Lazım Bir Şey. Yapandan Allah Razı Olsun Lütfen Birisi Yardım Etsin.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki plugini alıp gidince sunucunda ne yapacaksın acaba teşekkür edecek misin?
:sıkarım:

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düzgün çalışan skript olmaz mı birde şöyle olacak dimi? 10 tane taş kazınca %5 şans ile demir düşürme gücü açılacak?
Daha sonra 30 tane taş kazınca altın düşürme falan mı?

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayir benim istedigim o degil onu skript ile bende yapiyorum. Benim istedigim dusurmesi degil adamin kendine ozel cobblestone generatorunde iron ore olusucak dusmicek yani.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oluşan taşın bir generator den çıktığını anlamak mümkün mü acaba... :yıkıl:

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet diye biliyorum :) olusan cobblestone die yapilir die biliyorum ancak eventi tam bilmiyorum. Ancak oyuncunun koydugu on place on cobblestone: die gidio :D

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onu Buldum Zaten Sağ ol Cevabın İçin Ginede Dediğim Plugini Yapabilir misin ? Plugin Yaptığını Görmüştüm de :)