[Yardım] MySQL Bilgilerini Başka Bir MySQL 'ye Gecirme Programı

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Beyler Ben Bir Tane MySQL Açtım Ve İcindeki Klasorleri Bilgisayarıma Atıp Yeni Açtıgım MySQL Ye Taşımak İstiyorum.

Yani MySQL Açmak İcin Hangi Program lazım Filezilla gibi Dosya Eklicem veya Silecem

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal filezilla ile açılıyor olması lazım. Host adresini al. MySQL isminle şifreni al. Sonra gir. Tabi ben genelde phpscript ile bağlantı yaparak atarım. Daha güvenli ve hızlı oluyor...

Dul Bırakan

En iyi cevaplar
0
Normal filezilla ile açılıyor olması lazım. Host adresini al. MySQL isminle şifreni al. Sonra gir. Tabi ben genelde phpscript ile bağlantı yaparak atarım. Daha güvenli ve hızlı oluyor...
filezilla olmadı senin kullandıgın programın linkini atar mısın ?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
filezilla olmadı senin kullandıgın programın linkini atar mısın ?
Yok program değil. Direk phpscript yaz. İsmini falan girmeye bak netten. Sonra location kullanarak dosyaları at. Ama buna netten bak derim ben..

Dul Bırakan

En iyi cevaplar
0
Yok program değil. Direk phpscript yaz. İsmini falan girmeye bak netten. Sonra location kullanarak dosyaları at. Ama buna netten bak derim ben..
Ben MySql leri Yedekleyip Başka MySQL Taşıcam Nasıl Yapabilirm.
Yani MySQL lime Baglancam Ordaki bg.stats falan onları bilgisayarıma atacam sonra boş bir mysql yi açacam bilgiayarımdaki verileri yeni mysql'ye taşıcam @IRFN

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben MySql leri Yedekleyip Başka MySQL Taşıcam Nasıl Yapabilirm.
Yani MySQL lime Baglancam Ordaki bg.stats falan onları bilgisayarıma atacam sonra boş bir mysql yi açacam bilgiayarımdaki verileri yeni mysql'ye taşıcam @IRFN
Ya senin kendi mySQL adresine bağlanmak için phpscript'in yok mu? Oradan location kullanarak kendi bilgisayarına çek. Diğer mySQL 'ine aktar. Bu kadar basit...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
MySql inizin Phpmyadmin i ile yapabilirsiniz. Export sekmesine tıklayın ve databaseinizi işaretleyin. Oradaki ayarları kullanarak sql sorgularını indirebilir veya indirmeden de derlenmesini sağlayabilirsiniz. İndirirseniz yeni mysql inize import etmelisiniz. O sekmeye tıklayın ve dosyayı Upload edin. Eğer indşrmediyseniz tek yapmanız gereken sql sekmesine basıp derlenen kodları yapıştırıp çalıştırmak.