Yardım minecraft kasma sorunu

darkson413

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben ram verdim oyuna hala kasıyor used memory 350mb olup 100 mb ye düşüp duruyor ama ben 2 gb verdim oyuna nedeni ne olabilir acil yardım edin :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna RAM verme mevzusunu da ben anlamış değilim arkadaş.
Senin RAM ne kadar ? Dünyanın büyük olmasından kaynaklanıyor kasma render distance: normal yap ya da skyblock oyna :p

Warbander123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
RAm kullanımını Minecraftta en çok görüş mesafesi ilgilendiriyor ;çünkü mesafe arttıkça alandakı detay ve yapay zekada artıyor . Bence
raminin bi %50/55 ini versen pcin iyi ise uzakta oynarsın ama yok olmaz dersen ACTye katılıyorum en iyi seçenek skyblock yada mesafeyi düşürmek[DOUBLEPOST=1376586935,1376586902][/DOUBLEPOST]Optifine'nı denedinmi ??

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
RAm kullanımını Minecraftta en çok görüş mesafesi ilgilendiriyor ;çünkü mesafe arttıkça alandakı detay ve yapay zekada artıyor . Bence
raminin bi %50/55 ini versen pcin iyi ise uzakta oynarsın ama yok olmaz dersen ACTye katılıyorum en iyi seçenek skyblock yada mesafeyi düşürmek[DOUBLEPOST=1376586935,1376586902][/DOUBLEPOST]Optifine'nı denedinmi ??

Ben sadece Zoom yapmak için optifine kullanıyorum Video Ayarları menümün içine etti bir sürü bilmediğim ayar :sırıtmak:
Ateş hareket etmiyor bende şu an lavda sanki bir blok gibi davranıyor arkadaş için iyi ayarlar ama zaten benim minecraftdan yana bir kasıntım yoktu :şaşkın: