Yardım Lütfen Sevgili işi :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşlar bi kısa aşığım ama onla içli dışlı deyil gizli olarak seviyorum yardım lütfen ona nasıl söylücem

not: bi arkadaş bole bi konu açmış ben buna cesaret edemiyodum :D onu görünce

fedheden

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadasım ilk basta ona bir teklif yollicaksın..
Baktınki cesaret edemiyon ağzını arican sen benden hoslaniyormusun gibi vs vs..
Teklif dediğim Mesala Benimle Sevgili Olurmusun gibi
İste bu Kadar..

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 tane önerim var 1. git ona yavaşça arki ol sonra sole
2.git hemen söyle
3.mesaj gönder bir nevi telefon sapıklıgı olur ama salla sen :D

• Beğen
Reactions: bbb

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. secenegini sevdim :D güzel öneri denicem :D

HolyCat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Acacagin Konuyu Ben :S

Edit: Aslinda Direk Sole Faceden Sonra Hasta Taklidi Yap 2-3 Gün Gitme Sonra Merak Eder Seni :S

Problem ? Girls

2.Edit: Verecegim Tavsiyeye :D

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Özel bir teknik var ama ben kullanmadım. Pek fazla da güvenmiyorum ama istersen ÖM den atarım :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
benim taktiği kullan ama biraz beklemen gerekir :D
sen kıza sevdiğini söleme :D . Ona biraz gösteriş yap cool takıl ve kıza farkettirmeden yanında gösteriş yap cool bir şekilde telefonunla takıl :D . Tabi biraz sanal dünyada ve okulda vb. yerlerde ün kazan. Sonra farkediceksin ki kız senden hoşlanmaya başladı :D kıza minecraft öğret ve beraber skypten oynayın yani yavaş yavaş ama aşık olduğunu hiç belirtme. Aklına gelen her güzel şeyi kıza yap :D . Cool giyin cool konuş konuşurken kaş hareketlerin falan cool olmalı pitbull gibi. İşte en zevkli yeri geldi. Kız senin peşinde :love: artık gerisi sana kalmış :)

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen kıza sevdiğini söleme :D . Ona biraz gösteriş yap cool takıl ve kıza farkettirmeden yanında gösteriş yap cool bir şekilde telefonunla takıl :D . Tabi biraz sanal dünyada ve okulda vb. yerlerde ün kazan. Sonra farkediceksin ki kız senden hoşlanmaya başladı :D kıza minecraft öğret ve beraber skypten oynayın yani yavaş yavaş ama aşık olduğunu hiç belirtme. Aklına gelen her güzel şeyi kıza yap :D . Cool giyin cool konuş konuşurken kaş hareketlerin falan cool olmalı pitbull gibi. İşte en zevkli yeri geldi. Kız senin peşinde :love: artık gerisi sana kalmış :)
kıza minecraft öğret :D :D

rikodou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kızlan bakış (sakın abartma öküze bak der :D) biraz böyle tiki takıl ondan sonra kızda ister istemez bişiler olcak birazdaha böyle takıldıktan sonra kıza gitceksin içindeki tüm duyguları söyliceksin zaten kısmetinde varsa bu iş olur.:)

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Süpersin Ya Kıza Minecraft ÖĞRET :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...