Yardım edin

En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benim 2 hatam var

1. Bazı modları indirince minecraft açılmıyo crash report hatası veriyo ama o modu silince açılıyo
2. Bazı modları indirince modla gelen bazı itemlar pembe siyah gözüküyo

Yardım ederseniz çok sevinirim

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod diğer modlarla uyumlu çalışamıyordur id hatası falan veriyordur. Pembe siyah şey de önceden dediğim gibi texture'u olmayabilir veya modlar yüzünden aynı id'deki iteme birden fazla texture yapılmış olabilir.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bagizi modlarin ekledigi blok ve itemlerin texturleri görünmeye bilir sebebi ışletim sisteminin türkçe olmasıdır her bilgisayarda olmayabilir çakışan modlarida crash ekranında modlarin isimlerinin sonunda işlem sonucu yazar yuklendi yuklenemedi cakisti gibi tabi ıngilizce

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

En iyi cevaplar
0
Bagizi modlarin ekledigi blok ve itemlerin texturleri görünmeye bilir sebebi ışletim sisteminin türkçe olmasıdır her bilgisayarda olmayabilir çakışan modlarida crash ekranında modlarin isimlerinin sonunda işlem sonucu yazar yuklendi yuklenemedi cakisti gibi tabi ıngilizce

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Zaten oyunda modun eklediği bazı blocklarda willow,pine yerine wıllow,pıne yazıyo
Bunları değiştirme yerine giriyorum ama onlarda willow,pine yazıyo yani değiştiremiyorum işletim sistemini nasıl değiştircem ?