YARDIM EDİN ACIL!!!

ahmet berki örküş

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar multı mapları nasıl oynıcaz ındırdıkten sonrakı asamalar ne sımdıden saolun.

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha detaylı anlatırsan belki yardımcı olabilirim.Multi map derken neyi kastettin anlamadım multi servermi yoksa başka bir şey mi daha iyi anlat ki yardımcı olalım.

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Multi oynamak için server kurmalısın.Forumda ararsan birçok video bulursun ya da youtube'da ara.

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben sölyiyim arşivden cıkarın haritayı server dosyların oldu yere atın ordaki world dosysını silin atıgınız klasörün adını world olarak deistirin eger server.propestions ( yanlıs yazdım) daki world degistirmediyseniz

cemgulmez

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkçeyi düzgün kullan,dediklerinden hiçbir şey anlamadım ! :mad:

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardes azcık hata yapmısım bir iki harf eksikligi var hızlı yazdıgım icin oluyor. eger yapamadıysan beni suclama acıkca ve net anlattım

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sölyiyim arşivden cıkarın haritayı server dosyların oldu yere atın ordaki world dosysını silin atıgınız klasörün adını world olarak deistirin eger server.propestions ( yanlıs yazdım) daki world degistirmediyseniz

Kusura bakma ama öyle bir şekilde anlatmışsınki, nasıl yapıldığını bildiğim halde ben bile anlamadım açıklamanı.

Sorununuza gelecek olursak, serverdaki world klasörünün içindekileri silip yeni haritanızı world klasörünün içine atın.

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi nesi zor ya dosyaları indir rardan cıkart adını world olarak deistir server dosyalarını icine at bu yani

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herseyimde bir kusur arıyon türkçe ögretmeni misin anlamaşsın ki zorlanmısıın yada anlama zorlulugu ceken bi özürlüsün düzeltik yazıyıda halen laf atıon sana bisi demiom her yazımda bi b*k buluon düzeltmeye calışıon... arkadasa yardım etmeye calısıoz edemediysek napak ölek mi