Yardım edermisiniz?

Umtgndz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben survival minecraft oynuyorum evimin biraz altında terkedilmiş bir tren yolu ve çok büyük bir mağara buldum açıkçası biraz korktum ve çok kaynak almadan çıktım. aldığım kaynaklar:5 zümrüt 6 elmas 10 altın 64 redstone 64 lapis lazuli 125 demir 176 kömür ve daha birsürü kaynak vardı heryerde bol bol yani sizce başka bir mağarayamı kazıyım yoksa evimin altındaki müthiş ama korkunç madenemi kazıyım?

ymacturk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dediğini tam anlamadım o sana kalmıs ama o mağaralarda terk edilmis tren yollarında örümcek ve zombi spawner leri olur dikkatli ol :)

rikodou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide evinin altındaki madenleri kazımalısın çünkü yakın.:)

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hem evinin altındaki yakın hemde başka tren yolu madeni az bulunur evinin altındaki tren yolunu iyice ararsan içinde elmas zırh olan chest bulursun başka madenlerde chest olmaz bi tek tren yolu yani terk edilmiş madende olur :cool:

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tren yolu dediğin Mineshaft oluyor.Terk edilmiş Madenler ve Mineshaft seviyelerinde Zümrüt çok zor çıkar şanslısın ama anlayamadığım şu,Mineshaft'lar 14 - 19 arasında olmaz ve diamond lar ise sadece 14-19 belki dahada altlarda bulunur.
Ama tavsiyem Mineshaft'ta kazı yap, spawnerlara dikkat et düz bir yol tamamen örümcek ağı kaplıysa orda spawner var demektir dikkatli ol :)

Youtube Channel : http://www.youtube.com/user/Testaninyeri

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tren yolu dediğin Mineshaft oluyor.Terk edilmiş Madenler ve Mineshaft seviyelerinde Zümrüt çok zor çıkar şanslısın ama anlayamadığım şu,Mineshaft'lar 14 - 19 arasında olmaz ve diamond lar ise sadece 14-19 belki dahada altlarda bulunur.
Ama tavsiyem Mineshaft'ta kazı yap, spawnerlara dikkat et düz bir yol tamamen örümcek ağı kaplıysa orda spawner var demektir dikkatli ol :)

Youtube Channel : http://www.youtube.com/user/Testaninyeri
Aynen öyle çok doğru söyledin kardeş.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Konu başlıklarınız " Lütfen Yardım, Acil Yardım " gibi kelimelerden oluşamaz. Konu başlıklarınızda kullandığınız kelimeler konunuzu temsil edecek kelimelerden oluşmalıdır.

Konu arşive taşınmıştır.