Yardım edene premium account veya serverde adminlik!

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben vps sw açacağım (creeper host'dan)
plugin falan hazır ama şunları bulamadım.
*yeni bir kit ekleme örneğin /kit gold yazacak her altı saate bir gold yazcak her 1 saatte 1 gold gelce
*/kit goldun saatini nasıl ayarlıyacağım
*Manuadd komutlarını ayarlama örneğin sonuncusu adminse renkli olarak kurucu yapmak veya kral yoksa kral manuaddını koymak
*vipleri nasıl ayarlayacağım isimlerini örneğim svip i diavip yacağaım
*dia vip olana otomatik bişi gelmesi
*son olarak insanlar heryerde savaşıyor ama ben sadece tek bir yerdesavaşılmasını istiyorum nasıl yapcağım
ilk yardım eden (yorum olarak özel olmaz) işe yarasa alıntı yapcak ve söleyeceğim ve kurucu olmak isterse kurucu olmak istiyorum yazsın premium istiyorsa
AD:
Soyad:
Hesabının ismi(istediği):
Skinin linki veya şekli(skinin linki için skindexe üye olup atabilirsiniz :) :
e-posta:
bukadar inş. yardım edebilirsiniz :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hiçte bile istediğinizi verecem ve acil yardım istiyorum premiumu seçerseniz vip vericem swdede ayrıca :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yardım eden yokmu?edene premium account ve kurucluk vercem her 2si[DOUBLEPOST=1378219525,1378219409][/DOUBLEPOST]
sen bize ordan vip lik ayır :)

yardım et hele :D[DOUBLEPOST=1378219612][/DOUBLEPOST]bu arada plotmede plotları alanını nasıl küçültücem :D be nviplilk ayırdım da yardım edin lo :D

En iyi cevaplar
0
yardım eden yokmu?edene premium account ve kurucluk vercem her 2si[DOUBLEPOST=1378219525,1378219409][/DOUBLEPOST]

yardım et hele :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1378219612][/DOUBLEPOST]bu arada plotmede plotları alanını nasıl küçültücem :sırıtmak: be nviplilk ayırdım da yardım edin lo :sırıtmak:

hacı server işlerinden hiç anlamıyorum açınca sen bana özelden mesaj at gelirim :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
tmm ben genede arrım çözümü sende araştır bi zahmet ben seni en üst vip yaparım (minecrafttürkforum dayanışması :D )

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yeni bir kit eklemek ve düzenlemek için Essentials pluginine ihtiyacın var.
Şu videoyu izleyerek düzenlemeyi, oluşturmayı görebilirsin:

Grupları GroupManager ile ayarlamak istiyorsan:
@™Å┬ÄßÉ┌ķ™ 'in oluşturduğu Rehber Konuda bulabilirsin.

Fakat ayrı bir plugin kullanıp, sıfırdan öğrenerek daha rahat bir şekilde ayarlamak istersen:
PermissionsEx / GroupManager'ı unutun ! - Tamamen Türkçe, Kurulum ve Anlatım konusuna bakmanı tavsiye ederim.

Birine VIP yetkisi verdiğinde tüm özellikleri vermesi için toplu komut uygulayabilecek bir plugin kullanmalısın.
Bunun için MyCOmmands pluginini tavsiye ederim. Örneğin /diavipyap <nick> komutunu ayarlayıp, bu komutu girdiğindeörnek olarak
/give <nick>
/money pay <nick>
/manuadd <nick>
ve benzeri komutları uygulamasını sağlayabilirsin.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler kardeşim sırfırdan başlayacağım fakat şunu anlamadım :
Birine VIP yetkisi verdiğinde tüm özellikleri vermesi için toplu komut uygulayabilecek bir plugin kullanmalısın.
Bunun için MyCOmmands pluginini tavsiye ederim. Örneğin /diavipyap <nick> komutunu ayarlayıp, bu komutu girdiğindeörnek olarak
/give <nick>
/money pay <nick>
/manuadd <nick>
ve benzeri komutları uygulamasını sağlayabilirsin.
derken ben adamı dia vip yapcağım ama ona otomatik olarak nasıl enchli aletler gelecek? ve bu arada premium account'mu kuruculukmu
[DOUBLEPOST=1378272248,1378271807][/DOUBLEPOST]sen onu boşverde mycommandı yükleyeceğim fakat yazdılarımı nasıl yapcam örneğin sadece pvparenada sacaşılacak bu lazım bana

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
*Yeni kit eklemeyi komutlar ile yapamazsınız. Onu Essentials Configinden Kits: bölümünden ayarlamlısınız. Zaten configten daha kolay:
Kod:
kits: in alt bölümleri oyundaki kitleri temsil eder yani bir kit eklemek istediğimizde kits in alt grubu ve dtools hizasında bir kit eklemliyiz.
Bir kit yarattığınızda diğer kitlerdeki diğer bölümleri de onun alt gruplarına ekmelisiniz.
delay: kaç saniyede bir alınacağının ayarıdır.
items: bu bölümün altına bir alt grup daha açarak şu şekilde kodlanır:
- itemID[: DataValue] Amount [Enchantment:Level]
[] ler isteğe bağlı kısımları gösterir.

*Delay ksımından bir oyuncunun kaç saniyede bir alabileceğini ayarlayabilirsiniz.

*Komut ile yapılabilir: (/mangaddv owner/kurucu prefix [&eKurucu] ) &e yerine bir başka renk kodu kullanabilirsiniz. Ve ya groups.yml den de ayarlayabilirsiniz:
Kod:
server/plugins/groupmanager/worlds/world/groups.yml yi notepad ile açıyoruz. Görebildiğiniz üzere her grubun altında info bölümünde prefix var.
-Herhangi bir grubun prefix:' ' bölümü bulunur. Ve ‘’ işaretlerinin arasına o grubun ismi yazılır.
Örnek: '&bKurucu '
*/mangadd svip şeklinde hazırlayabilirisniz. Ama grubun yetkileri olmaz Bu yüzden herhangi bir grubun yetkilerini kopyalamak için (Örneğin: default) /mangaddi default svip ya da tam tersi /mangaddi svip default. Şimdi tam hatırlayamadım kusura bakma.

*Ne gelmesi gerekiyor.

*Server.proper... den pvp kısmını false yapıp arenayı wgleyip şu komutu girerek çözebilirisniz:
/rg flag arena pvp allow
Tabi pvp yi server.proper.. ya da multiverse gibi diğer pluginlerden kapatığınızdan emin olun.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sorduklarımın hepsi değil ama gerekli olanlar :D premiummu kuruculukmu?

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
peki vipleri nasıl ayarlayacağım dia vip ekicem turkuaz renkle fakat diavip olana pro 4 set elmas vede alevden çehre 2 li enchli elmas kılıç gelmesini oto nasıl sağlıyacam?[DOUBLEPOST=1378277033,1378276936][/DOUBLEPOST]
vip üyelik ver bağa :sırıtmak:

sw açık değil lo bilgisayar bozuk babam format atmıyo kafayımı yedin dio okul açılınca oturamam ama vps olduğu için 7/24 online kuzenim kurucu o ilgilenir :D okula 1 gün kala bil. çökertecem babam format attırır bu sayede bende swyi açarım :D creeper hostadn :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sorduklarımın hepsi değil ama gerekli olanlar :sırıtmak: premiummu kuruculukmu?
Premium iyidir :D
peki vipleri nasıl ayarlayacağım dia vip ekicem turkuaz renkle fakat diavip olana pro 4 set elmas vede alevden çehre 2 li enchli elmas kılıç gelmesini oto nasıl sağlıyacam?[DOUBLEPOST=1378277033,1378276936][/DOUBLEPOST]

sw açık değil lo bilgisayar bozuk babam format atmıyo kafayımı yedin dio okul açılınca oturamam ama vps olduğu için 7/24 online kuzenim kurucu o ilgilenir :sırıtmak: okula 1 gün kala bil. çökertecem babam format attırır bu sayede bende swyi açarım :sırıtmak: creeper hostadn :sırıtmak:
Bunun için biraz araştırma yapayım. Çünkü bu essentials ile yapılmaz. Aslında diavip e /kit diavip yetkisi verebilirsin böylece diavip istediği zaman ya da senin ayarladığın sıklıkta bir kitisini alabilir. Bunu isteyip istemediğine göre araştırma yapacağım :D Girdiğim serverlerde benim dediğim gibi yapılıyor.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yok lan vipi neden bedavaya vereyim :sırıtmak: hanii manuadd krucu varya oraya diavip eklicem otomatik enchli item gelcek ve manuaddın isimlerini nasıl ayarlıyacam örnek1: son manuadd adminastörse renkli oalrak kurucu yapmak
örnek2:kral manuaddını eklemek her ikiside lazım /kit diavip diavip olana gelse ii olurdu aslında :sırıtmak: silver vip goldvip falan :sırıtmak: bide /superjump komutunu nasıl yacam vipler yazınca 10 kat fazla yükseğe zıplıcak[DOUBLEPOST=1378277421,1378277302][/DOUBLEPOST]uanlış anladım boşver vip bedava değilmiş :D