Yardım Edebilen Olmadı! Slime Spawnı 1.8.1

xstrayder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar hala farm yaptım 16x16 - 5 blok yukseklıkte olmuyor yahu DELİ OLCAM nası yapabılırım netten faland emeyın orda hazır yapıolar içini düzenlemeyi gösterıyolar sinir oluyom LÜTFEN YARDIMMM

YER BÖYLE

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Slime Chunk Olup Olmadığına Baktınmı O Kazdığın Yerde ?

umut_

En iyi cevaplar
0
baktım baktım o uyüzden kazdım - tam olarak nası abkıyoz
Rei Minimap Yükleyip Bakıyorsun Veya Seed İni Yazıyorsun SlimeChunkFinder Adlı Siteye Kordinatlarınıda Yazıyorsun Orada Sana SlimeChunk Bulunan Yerleri Gösteriyor Kordinatlarına Göre Kazıyorsun

xstrayder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peaceful'da olabilirmisin?
peacuful dayım hard yaptım serverden çıkan yok ??[DOUBLEPOST=1420740077,1420740046][/DOUBLEPOST]
Rei Minimap Yükleyip Bakıyorsun Veya Seed İni Yazıyorsun SlimeChunkFinder Adlı Siteye Kordinatlarınıda Yazıyorsun Orada Sana SlimeChunk Bulunan Yerleri Gösteriyor Kordinatlarına Göre Kazıyorsun
kardeş ordan buldum zatenbu chunk'ı[DOUBLEPOST=1420740122][/DOUBLEPOST]
bunu izlemiştim ama anlamadım yapamadım hile kullanmıyom yani bu kadar büyük yapamam ben 5-6 yükseklıkte 16x16 yapabılırım. cıkmıyor amaa ÇILDIRACAM Ya kaaç tane konu açtım :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli: yardım olamadılar

umut_

En iyi cevaplar
0

xstrayder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Moblar 24 Block Yakınındayken Spawn Olmaz oradan Uzaklaşıp Sonra Dene Birde :p
:D ev 50 blok falan uzakta sen nedıon oraya gıttım bkeledım 10 dk 15dk yok bişe - YARDIM EDEMIYOLAR YA niyeee ABİİ NİYEE :( :( , bi slime spawnlayamıom tw den yaparmısnı yada detaylı pmden anlatsan

umut_

En iyi cevaplar
0
:D ev 50 blok falan uzakta sen nedıon oraya gıttım bkeledım 10 dk 15dk yok bişe - YARDIM EDEMIYOLAR YA niyeee ABİİ NİYEE :( :( , bi slime spawnlayamıom tw den yaparmısnı yada detaylı pmden anlatsan
Kullandığın Site veya Mod Bulunduğun Seed i 1,7 Olarak Algılıyor Ona Görede Farklı Chunk Noktaları Gösteriyor Olabilir Belki Sorun O Yüzdendir Başka Bir İmkanı Yok Normalde Spawnlanması Lazım Eğer Slime Chunk Kazdıysan

xstrayder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kullandığın Site veya Mod Bulunduğun Seed i 1,7 Olarak Algılıyor Ona Görede Farklı Chunk Noktaları Gösteriyor Olabilir Belki Sorun O Yüzdendir Başka Bir İmkanı Yok Normalde Spawnlanması Lazım Eğer Slime Chunk Kazdıysan
kardeş 160.176 - 175-191 yazıodu bende aynı şekilde kazdım eve yakın olanı yaptım okadarda dibinde degğil - 30 blokdan fazla uzaklık

+ arkadaşım bnım server .jar arkadaşla hamachı oynuyoruz crackli yani local difificult 1.03 yazıyor fakat ben ./difficulty 3 yazıyorum yada " hard "

umut_

En iyi cevaplar
0
kardeş 160.176 - 175-191 yazıodu bende aynı şekilde kazdım eve yakın olanı yaptım okadarda dibinde degğil - 30 blokdan fazla uzaklık

+ arkadaşım bnım server .jar arkadaşla hamachı oynuyoruz crackli yani local difificult 1.03 yazıyor fakat ben ./difficulty 3 yazıyorum yada " hard "
Dediğim Gibi Başka Bir İmkanı Yok Ya Seedi 1,7 Olarak Algılayıp Fark Ediyorsa Slime Chunkları Başka Gösteriyordur Yada Sunucunuz Bukkit İse Slime Spawnı Kapanmıştır Başka Olabilecek Sorun Yok.

xstrayder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi Başka Bir İmkanı Yok Ya Seedi 1,7 Olarak Algılayıp Fark Ediyorsa Slime Chunkları Başka Gösteriyordur Yada Sunucunuz Bukkit İse Slime Spawnı Kapanmıştır Başka Olabilecek Sorun Yok.
ne bukkit'i yav minecraft 1.8.1 bı baksan tw den ? olmazmı (teamwiever)[DOUBLEPOST=1420741447,1420741148][/DOUBLEPOST]YARDIM EDİCEK İNSAN YOK gerçektende şöyle kökten bilen birisi nası mc sitesi çözüm bulamadık :)[DOUBLEPOST=1420741628][/DOUBLEPOST]YARDIM ARKADAŞLAR CEVAP YAZMAKTAN YORULDUM :((((((((((((((((((((((((((((((((((