Yardım Arkadaşlar :(

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Ben Bir Cracked Technic Kullanıyorum Hatta Bi Moderatörümüz paylaşmaştı teşekkürler ama Arkadaşlar Ben Şimdi Onun Sitesinden Bir kaç adet mod yükledim onları açıyorum ama [THERE WAS A FATAL ERROR STARTİNG UP MİNECRAFT AND FML] Hatası Alıyorum Bunun Çözümünü Bilen Yardım Sever Dostlarım Yardımcı olursa Sevinirim

NOT:NORMAL MODLAR'DA BU HATAYI VERİYOR

#Saygılar Skyblock

chevronne

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Aynı hatayı bende alıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

PJLadius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Ben Bir Cracked Technic Kullanıyorum Hatta Bi Moderatörümüz paylaşmaştı teşekkürler ama Arkadaşlar Ben Şimdi Onun Sitesinden Bir kaç adet mod yükledim onları açıyorum ama [THERE WAS A FATAL ERROR STARTİNG UP MİNECRAFT AND FML] Hatası Alıyorum Bunun Çözümünü Bilen Yardım Sever Dostlarım Yardımcı olursa Sevinirim

NOT:NORMAL MODLAR'DA BU HATAYI VERİYOR

#Saygılar Skyblock
Technic Launcher Update'lendiği İçin Eski Crack'lı Launcherlarda Hata Veriyor Yenisini Bulmanız Gerekir

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En yeni Olanı zaten[DOUBLEPOST=1381257371,1381254287][/DOUBLEPOST]Hiç kimse yardım etmiyecekmi ? :(

PJLadius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hyr Kardeş O yüksek ihtimal 20 eylülde çıkandır ama ekimde bir kez daha çıktı bendede oldu yeni crack buldum düzeldi[DOUBLEPOST=1381352491,1381352366][/DOUBLEPOST]https://dl.dropboxusercontent.com/s...pvFYdmDHH4aZruvRQBWNQw5B1g9AAmwA27O2w7fg&dl=1 Attım Fatal Error Hatası Alanlar Technic Launcher'in Yeni Hata Vermiyor Ekim Ayının Upgrade'ini içerdiği için hata yok isme adınız şifre'ye 0000 (4 tane sıfır koyun) bu kadar iyi oyunlar

Monster.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bendede aynı hata var PJLadius un verdiği linki deniyim bi[DOUBLEPOST=1381508352,1381508131][/DOUBLEPOST]PJLadius süpersin kardeşim helal olsun şuanda girdi yanımda olsan elini öperim :DD çok mutlu oldum[DOUBLEPOST=1381509342][/DOUBLEPOST]aha valla oldu tamam sorun yok #ADAMSINPJLadius :DDD

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Sorunları Bende Çözdüm ama Şimdi İse Oyunda Çok Sayıda İstemsiz Kasmalar oluyor ÖZELLİKLE #HEXXİT'de Yardımcı Olursanız Sevinirim JL Adamsın

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Beyler Sorunları Bende Çözdüm ama Şimdi İse Oyunda Çok Sayıda İstemsiz Kasmalar oluyor ÖZELLİKLE #HEXXİT'de Yardımcı Olursanız Sevinirim JL Adamsın
hexxitde kasma varsa normaldir hexxit maceranda en büyük yoldaşın güçlü bir bilgisayar olacaktır