Yaratıcı Modunda Geniş Bir Araştırma. Neresidir Burası?

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben şimdi End'i arıyordum kazmaya başlarken bir yere düştüm. Sanki maden ocağı gibi bir yerdi. Çok fazla yer dolaştım ama çok geniş bir yer resmi burada.
2013-01-05_10.22.43.png

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. Göstereceğim resim çok karanlık zar zor yürüdüm ordan. Devamında bir sürü ağ vardı ancak mağara örümceği göremedim.
2013-01-05_10.23.15.png

Berkay26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tahta çit olan yerlerin arkasını kaz orda kesin mağara örümceği spawnı oluyor ben böyle bir yer bulmuştum çünkü

TurkCraft54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım burası maden. Aslında bende pek olarak bilmiyorum ama arkadaşın dediği gibi böle madenlerde gizli tapınaklar var.Tapınakları içinde sandıklar var. Sandıklarda ise elmas,altın,gümüş,deri,yiyecek filan var yani ... eşya yapmak için şeyler var. :D

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden hayatta kalmada şansıma çıkmaz ki :D

ecasxlre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlara mine shaft denir arkadaşım.Yani terkedilmiş maden.

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O, "Abandoned Mine" olmayasın?

ZaaaXD~

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana da olmuştu. Tırsmıştım. Bunlar maden. Hatta ben "minecart" görmüştüm. TürkCraft54'ün dediği gibi:
Arkadaşım burası maden. Aslında bende pek olarak bilmiyorum ama arkadaşın dediği gibi böle madenlerde gizli tapınaklar var.Tapınakları içinde sandıklar var. Sandıklarda ise elmas,altın,gümüş,deri,yiyecek filan var yani ... eşya yapmak için şeyler var. :D
Oradaki madenleri kaz. Çok sayıda maden bulunuyor. Ayrıca Mağara Örümceği Spawn'ı da bulursun :)

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye kazayım ki Yaratıcı modundaydım :D

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İmkansız. 1.4.3'te Herobrine silinmişti. Ancak sen 1.4.7'de gördüysen, Maden ocağı macerama baştan başlamam lazım. Çünkü yolumu bulamayıp silmiştim.

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba... Herobrine 3 videosundaki yaşananlara mı geldim :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ORASI MADEN DEĞİL ARKADAŞLAR TERKEDİLMİŞ MADEN OYUNUN HİKAYESİNİ OKURSANIZ ANLARSINIZ OYUNUN ORJİNAL VE MODSUZ HALİNİN KONUSUNDA BİZ VE ARKADAŞLARIMIZ DÜNYADA KALAN SON İNSANLAR OLARAK NİTELENDİRİLİYOR SİNGLEPLAYERDE VE OYUN BİTTİKTEN SONRA BİZE BUNU İNGİLİZCE AÇIKLIYOR ENDERDRAGON'U ÖLDÜRÜP PORTALDAN GERİ DÖNERKEN ŞİMDİ BİRDE DOMUZADAM KÖYLÜLERDEN BAHSEDERSİNİZ ONLARIN İNSANLARLA ALAKASI BİLE YOK!!!YANİ DÜNYADAKİ TÜM İNSANLAR ÖLMÜŞ VEYA ZOMBİ OLMUŞLAR...