Yaptığım Minecraft Bayrağı(flama)

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mesaj kasıp boş konuşan biri olsam 12 aydır mesaj sayım 134 olmaz sen git her yerde mesaj kasmak için milleti eleştirenlere laf at
bak bakayım millete laf mı atmışım yardımcımı olmuşum en azından insanların yükünü paylaştım 1 kere araştır tüm forumu öyle gel lütfen bilmeden konuşmaya cahillik denir. Ve senin cahil olmadığını düşünüyorum eğer düşünseydim hakaret olurdu sende bir insansın sana hakaret etmek haddime değil !

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
bak bakayım millete laf mı atmışım yardımcımı olmuşum en azından insanların yükünü paylaştım 1 kere araştır tüm forumu öyle gel lütfen bilmeden konuşmaya cahillik denir. Ve senin cahil olmadığını düşünüyorum eğer düşünseydim hakaret olurdu sende bir insansın sana hakaret etmek haddime değil !
ben insanları eleştiriyorsun demedim kardeş keyf için sadece mesaj için milleti eleştirenler çok onlara söyle dedim seni kast etmemiştim sanırım iyi okuyamadın... iyi akşamlar

SirJoan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hoş gözüküyor farklı renkler kullanılırsa çok daha hoş gözükebilir diye düşünüyorum bende bi kaç tasarım yapmaya başlayacağım. Teşekkürler :)

Alper_BeyEfendi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Etiketlerde Penis is good gordum ^.^
Çok istersen veririz :)
Banner güzel olmuş

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Etiketlerden dolayı konuyu report etmek isteyirum :3
Bu arada bayrak güzel ama beyaz yerine değişik renk kullanmanı öneririm.