yapsavun.com | konu arşive taşınabilir. | seneye belki tekrardan?

linknotzelda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Türkiyede Anarşiyi ilk getiren isimlerden bir tanesi. Uzun zamanlar zaten kimse farkında değildi, adamlar deaktif ve pasif olarak dolanan bir oyun modunu Türkiyede aktif bir hale getirmişler ve ilk olarak yaptıklarını söylemişler. Bence bunda kesinlikle yanlış bir şey yok! Diğer kurucular çekemediğinden ötürü, gelip yorumlarda bolca boş yapmışlar. Arkadaşlar sizin boş yapmanız kalitenizi gösterir. Başarılı adam zaten kendini oyuncu kitlesiyle ifade eder, YapSavun 30 kişinin altına düşmüyor, daha da artar var Türkiyede isim duyurur umarım, başarılar dilerim...
Çok teşekkürler yorumunuz için :)

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Sunucu harika gözüküyor, mutlaka uğrayacağım! :durt:

Bautmeay

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, her zaman bekleriz! :)
Sunucu için discord adresiniz var mı sunucuda her şey sıfırlancak diyorlarda discord adresinizi atar mısınız ? Bide sunucuda çoğu dupe seçeneğini denedim fakat çalışmamakta acaba sunucuda dupe yapılmuyor mu ? NOT : Sunucu girmenizi beklerim çok zevkli.

linknotzelda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu için discord adresiniz var mı sunucuda her şey sıfırlancak diyorlarda discord adresinizi atar mısınız ? Bide sunucuda çoğu dupe seçeneğini denedim fakat çalışmamakta acaba sunucuda dupe yapılmuyor mu ? NOT : Sunucu girmenizi beklerim çok zevkli.
Davet kodumuz: 7dw8fwV
Oyuncularımızdan 1.12.2'ye geçmemiz konusunda yoğun istek alıyoruz, bu yüzden bu tarz bir şey kararını aldık. Dupe, 1.12.2'ye geçtiğimizde bir kaç haftalığına aktif olacak.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
gerçekten trnin en büyüğü. girip oynadım bizzat. gerçek anarşi. başarılar ve başarılı :1:

4rcturus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3 hafta anarsi roachta ki berbat oynayıstan burası cok iyi geldi gercekten %100 anarsi combatlog falan yok anlık türkiyenin en iyi %100 anarsi sunucusu.

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir kötü yorum yaptığımı görmezsiniz ama şu an göreceksiniz.
Bir başka emeği yoka sayıp gelip reklam yapıyorlar ve siz bu reklama mute ile karşılık veriyorsanız bilin bu sizin seviyenizi ve kapasitenizi gösterir orada aldığım o yetkiliden cevap beni sinirlendirdi.''Gavur istilası püskürtüldü''.''Ban aw'' Bu tarz adamlara yetki vermeniz zaten daha bir değişik konu ama sizlere şunu söylemek gerekir ise orada bir oyuncunuzun dediğine göre her başarıya ulaşan kişi azıcıkta olsa kahpelik yapmak zorundaymış umarım sizde o anlayış ile bu yola cıkmış kişiler değilsinizdir.
Sizlere bu yolda dost edinmeyi ve insanlar ile nasıl konuşulup bir yerlere nasıl varılır(Emek vererek) Öğrenmenizi temenni ederek ayrılıyorum.
REKLAMYAPBÜYÜ

linknotzelda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiçbir kötü yorum yaptığımı görmezsiniz ama şu an göreceksiniz.
Bir başka emeği yoka sayıp gelip reklam yapıyorlar ve siz bu reklama mute ile karşılık veriyorsanız bilin bu sizin seviyenizi ve kapasitenizi gösterir orada aldığım o yetkiliden cevap beni sinirlendirdi.''Gavur istilası püskürtüldü''.''Ban aw'' Bu tarz adamlara yetki vermeniz zaten daha bir değişik konu ama sizlere şunu söylemek gerekir ise orada bir oyuncunuzun dediğine göre her başarıya ulaşan kişi azıcıkta olsa kahpelik yapmak zorundaymış umarım sizde o anlayış ile bu yola cıkmış kişiler değilsinizdir.
Sizlere bu yolda dost edinmeyi ve insanlar ile nasıl konuşulup bir yerlere nasıl varılır(Emek vererek) Öğrenmenizi temenni ederek ayrılıyorum.
REKLAMYAPBÜYÜ
Eheh, teşekkürler. Reklam yapmaktaki kötü şeyi anlamadım, bunu herkes yapmıyor mu? Televizyonu açtığımızda bile dakikalarca süren reklam kuşakları var. Biz de youtuber arkadaşlardan yardım isteyip video yaptırtıyoruz ve burada konumuz var. Neye alındınız anlamadım.

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eheh, teşekkürler. Reklam yapmaktaki kötü şeyi anlamadım, bunu herkes yapmıyor mu? Televizyonu açtığımızda bile dakikalarca süren reklam kuşakları var. Biz de youtuber arkadaşlardan yardım isteyip video yaptırtıyoruz ve burada konumuz var. Neye alındınız anlamadım.
Hahah olayları anlamayan ve hala gülebilen birisi galiba ilk başta taşımasını istemediğim özellikleri taşıyan birisiniz. Yapmış olduğunuz reklam Youtuber ile olabilir ama benim sunucuma gelip reklam yapamazsınız. Bu reklam olayından Yetkili arkadaşınıza bahsettiğim zaman mute atıp banlaması ise sizlerin ne kadar ilkel olduğunu bir daha anlatıyor.Unutmayın ki dönem dönem yükselip aşağıya inen bir yıldız olmak istemiyorsanız hakkınız olanın peşinden koşun.
Burada ne amacım sizleri kötülemek nede burada tartışmak ama bakıyorum ki siz bu olaydan haberdar edilmemişsiniz.

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve zaman geçmiyor ki bir reklam ve bir yapsavun sunucusu yetkilileri tekrardan :D

Yapsavun yetkili alım şartı:
-Reklam yapabilecek.
-Daha fazla reklam yapabilecek
-Ve daha daha fazla reklam yapabilecek.

Önceden başarılar diliyordum ama şu an biraz zor.

linknotzelda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hahah olayları anlamayan ve hala gülebilen birisi galiba ilk başta taşımasını istemediğim özellikleri taşıyan birisiniz. Yapmış olduğunuz reklam Youtuber ile olabilir ama benim sunucuma gelip reklam yapamazsınız. Bu reklam olayından Yetkili arkadaşınıza bahsettiğim zaman mute atıp banlaması ise sizlerin ne kadar ilkel olduğunu bir daha anlatıyor.Unutmayın ki dönem dönem yükselip aşağıya inen bir yıldız olmak istemiyorsanız hakkınız olanın peşinden koşun.
Burada ne amacım sizleri kötülemek nede burada tartışmak ama bakıyorum ki siz bu olaydan haberdar edilmemişsiniz.

Sizin sunucunuza gelip reklam yaptığımı nereden çıkardınız? Başkası spam yapmış, bundan bana ne?