(Yapım Aşamasında)TROLL HARİTA - YARDIM

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gecenin Üçünde Canım Sıkıldı Harita Oyniyim Dedim Harita Oynarken Aklıma Böyle Bir Harita Yapma Fikir Geldi
Fakat Bazı Yerlerde Yardıma İhtiyacım Olacak
Redstone,Komut Bloğu,Komutlar Hakkında Bilgisi Olan Birisi Skypesini Verebilirmi Sadece Yardım Lazım Olduğunda Sorabilmem İçin
(NOT=Yapanlara O Kişinin Nickini Ve Adınıda Ekleyeceğim)
Skypesini Vermek İstemeyenlere Burdan Birinci Sorum:
Birisinin Spawnpoint Yerini Komut Bloğuyla Nasıl Değiştirebilirim Örneğin 146 123 110 Koordinatlarına
Kaydetmek İstiyorum Spawnpointi Bunu Nasıl Yapabilirim?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Teleport komutu ile koordinatlara ışınlanılabiliyordu sanırım.
Sanırsam şöyle;
/teleport 146 123 110 yazdığında o koordinata ışınlanırsın ve daha sonra /spawnpoint yazarsın.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
komut bloğuna /spawnpoint yazsan yeterli.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/spawnpoint @p 146 123 110 yazarsan en yakındaki oyuncunu spawnpointini o kordinatlara ayarlar (@p ile kordinatın yeri terste olabilir) eğer herkesin spawnpointini orası yapıcaksan @a , rastgele birini yapıcaksan @r , birini özel olarak yapıcaksan onun nickini yazmalısın.

gadrom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skypem tamer.bayar2 çok bilgiliyim diyemem ama yardım edebilirim

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/spawnpoint @p 146 123 110 yazarsan en yakındaki oyuncunu spawnpointini o kordinatlara ayarlar (@p ile kordinatın yeri terste olabilir) eğer herkesin spawnpointini orası yapıcaksan @a , rastgele birini yapıcaksan @r , birini özel olarak yapıcaksan onun nickini yazmalısın.
Teşkkürler İşe Yaradı
Diğer Arkadaşlar Siz Beni Yanlış Anlamışsınız Ama İlginiz İçin Teşekkürler :)

En iyi cevaplar
0
Bacim sen Yapma hazır olanı oyna bence bu kadar basit birşeyi hiç araştırma yapmadan direkt konu olarak nasıl açtı anlamadım ama arkadaşlar genede bilgi vermişler bana kalırsa git biraz araştırma yap basit komutları burda sorarsan bu iş olmaz He biraz detaylı olarak testfor komutu var gel onu sor anlatalim ama dedigimi dinle git arastirma yap
Yanlis anlama dediklerimi
Kolay gelsin