Yapı Yarışması

ZombieCowboy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, bir yarışma düzenliyorum. Ödül olmayacak ama bu yarışma sayesinde kendinizi test etmiş olacaksınız. Yarışma kuralları yok. World Edit de kullanın bir şey olmaz. Yarışma Konusu: Askeri Üs Yarışmaya kayıt olmak için şu bilgileri mesaj olarak doldurup atın.

Ad:
Soyad:
Yarışmaya katılma amacınız:
Mc Kullanıcı Adı:
Mimarlık hakkında deneyimli misiniz:
Yaptığınız askeri üssün bir resmi:

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılabilirim fakat mimarlık hakkında deneyimli misiniz ne alaka ? :)

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ödül yok ?
Katılan olmayacak büyük ihtimalle..

ZombieCowboy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimse istekli değil ki boşverin siz bunu sadece bir yarışmaya katılmak istemiştim yarışma bulamayınca da kendim kurdum ama bu da boşuna galiba.

Ödül olmayacak ama bu yarışma sayesinde kendinizi test etmiş olacaksınız.

neden sen bize ne kadar iyi olduğunu kanıtlamıyorsun
Sayın Sponsor, ben iyi bir mimar değilim, ama kendimi bir yarışmada test etmek isterdim. Fakat bunu sağlayacak bir yarışma bulamadım. En iyisi ben hikaye yazıyım.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse istekli değil ki boşverin siz bunu sadece bir yarışmaya katılmak istemiştim yarışma bulamayınca da kendim kurdum ama bu da boşuna galiba.

Sayın Sponsor, ben iyi bir mimar değilim, ama kendimi bir yarışmada test etmek isterdim. Fakat bunu sağlayacak bir yarışma bulamadım. En iyisi ben hikaye yazıyım.
forumun build yarışması var katılabilirsin.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Ben bu kadar saçma bir konu görmedim aslında burda şunu demek istemiş "siz yapıları yapın bana vereyin bende kullanayım :ci:"