YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Daha serverin kalitesini görmedik. Ne zaman açılacağı belli değil. Niye böyle gereksiz konular açıyorsunuz ya?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
nickine bakarak ve siz erkeklen ifadesiyle kız olduğunu düşündüm fakat öyle reziller varki oyunda erkek olduğu halde kız taklidi yapıyorlar.
Beni kastedmek istedin galiba ^.^ Bir insanı, hele Türk insanını kandırmanın en kolay yolu kız taklidi yaparak onun ilgisini çekmektir. Bu arkadaş da bunu düşünmüş ama yanlış düşünmüş.

gazozcuk1907

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de S4League'de kız taklidi yaparak bir adamın telefon numarasını ve resimlerini almıştım. Nereye koyduğumu unuttum fakat hala bilgisayarımda bulursam atarım buraya da :lol:
Sen bile böyle yapıyorsan,çünkü bu konuya karşı duyduğun tepkiden olgun biri olduğunu farkettim.Benide bir kere kandırmışlardı oyunda ama telefon numaramı almadı :)

Elvden

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
deneyimim : en az 10 sw de kurucu 10 sw de admin 5 sw 1-2 sw de rehber oldum bilgiler de 1 numarayım hammadde wg si vb seyleri bilirim Pluginlerim İyidir
Acigi Yoktur Bulunursa Kapatılır Skype tan ekledim Kabul et adim Ahmet

alperenkolayTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mimar Formu:
Ad:alperen
Soyad:ilyas
Skype Adres:alperen.kolay1
Tecrübeleri*:8 defa mod 12 defa builder oldum
Ne yapmakta iyisin: (spawn vb vb. ) Çoğu seyi güzel yaparım
Daha önce herhangi bir sunucuda yetkili oldunmu veya serverın oldumu*: 4 defa server kurdum Çok fazla serverde yetkili oldum sayısını hatırlamıyorum

KeremCSR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mimar olabilirim 5-6 swde mimar 3 Serverde Moderatör oldum ve kendi serverim vardı