₪ YakamozCraft ₪ ₪ KitPvP ₪ SurvivalGames ₪ Faction ₪ Lobby ₪

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
seninki ise yakamoznetwork sunucumda yok böyle bir şey.. senin sunucunda yakamozcraft yazıyor sende onu kaldır

Benim serverimin isminde YakamozMC , ip adresinde yakamoznetwork yazılıdır. belirttiginiz gibi "YAKAMOZCRAFT" yazmaz.Server resminde bile network olarak belirtilmiştir.

kardeşim ben yakamozcraftnetwork olarak kullanıyorum
YCNW Yani ve ben 1 yıla aşkındır kullanıyorum hemen gelip domain aldınız diye artislik taslıyamazsınız
: Bu konuşmanızı tasvif etmiyorum.
Satın aldıgım domain dünün bugünün domaini degildir sizin satin aldıgınız domain ile aynı ay içinde alınıp tescil edilmiştir.

birde isimler aynı değil yakamozcraftnetwork (yakamozcraft)
Buyrun buda hak ihlali kanıtıdır. Buda Sizin Serverinizin İsminidr Tamamen TELİF HAKLARINA AYKIRIDIR.

Sub domainlerin isim tescil için KULLANILMADIGINI belirtmiştim. İsim tescil için SATIN aldiginiz "DOMAİN DİKKATE ALINIR"
Serverinizin ismini tescil ettirdiginiz tarih olarak domain satin alma tarihi varsayılır.
Sup domain sayılmaz. O yüzden telif hakları konu oldugunda siz TESCİLLİ İSMİMİ KULLANMAKTASINIZ.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Döndüm

Son düzenleme:

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
noldu ?[DOUBLEPOST=1409937723,1409937644][/DOUBLEPOST]kardeşim bak 1 yıldır aldım şu an işim var yarın görücez !
Görülücek herşeyi bu konuyu okuyan forum sakinleri değerlendiricek. Server ismini "YakamozNetwork" olarak kullandıgın sürece bu süreç bu şekilde devam eder.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Susuyorum Resim Konuşsun

[DOUBLEPOST=1409968686,1409966389][/DOUBLEPOST]Sunucunuzdaki YakamozMC Yazısını kaldırırmısın?
YakamozCraftMC sanacaklar! :p :D[DOUBLEPOST=1409972101][/DOUBLEPOST]:p[DOUBLEPOST=1409976305][/DOUBLEPOST]++ güncel[DOUBLEPOST=1409987662][/DOUBLEPOST]Ses Seda YOK?

Son düzenleme:

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Susuyorum Resim Konuşsun

[DOUBLEPOST=1409968686,1409966389][/DOUBLEPOST]Sunucunuzdaki YakamozMC Yazısını kaldırırmısın?
YakamozCraftMC sanacaklar! :p :D[DOUBLEPOST=1409972101][/DOUBLEPOST]:p[DOUBLEPOST=1409976305][/DOUBLEPOST]++ güncel[DOUBLEPOST=1409987662][/DOUBLEPOST]Ses Seda YOK?
Pardon kusura bakmayın siz ismi uyuşmayan domain hakkındamı bana değiştir diyorsunuz ?
Domainin ismi ile serverimin isminin hiçbir alakası olmadıgını forumdaki herkes bilirken sizin bilmeyip çocukça yorumlar yapmanız terbiyesizce davranıp halen daha telif haklarına , kanunlarımıza uymamanız sizin nekadar çocuk oldugunuzu kanıtlıyor. Tekrar ediyorum İSMİNİZİ DEĞİŞTİRİN.[DOUBLEPOST=1410015231][/DOUBLEPOST]

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uyuşmuyomu play.yakamozcraftMC.com[DOUBLEPOST=1410016361,1410016292]yok lan senin için isim mi değişilir bu domaini ve isimi ilk başda ben kullanıyordum şimdi kaybol

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
isminizi değiştirdiginiz için teşekkür ederim iyi günler dilerim. diğer saçma sorularınıza cevap vermicem gerekçesini bir önceki ceva bımda bulabilirsiniz.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
isminizi değiştirdiginiz için teşekkür ederim iyi günler dilerim. diğer saçma sorularınıza cevap vermicem gerekçesini bir önceki ceva bımda bulabilirsiniz.
Değiştirmicem ve değiştirmem birde sizin için domain alamam, ve oyuncu kaybı yaşayamam! Domain alırsan değiştiririm oda belki ve bu sunucuyu ilk ben açdım kanıtlara göre!

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değiştirmicem ve değiştirmem birde sizin için domain alamam, ve oyuncu kaybı yaşayamam! Domain alırsan değiştiririm oda belki ve bu sunucuyu ilk ben açdım kanıtlara göre!
Halen yanlış anlıyorsunuz. Ben sadece GÖZÜKEN MOTD yi değiştirmenizi istedim. Domain veya herhangi bi farklı bir şey istemedim sadece MOTD nızde benim ismim vardı onuda değiştirmişsiniz zaten o yüzden problem kalmadı teşekkür ederim.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Halen yanlış anlıyorsunuz. Ben sadece GÖZÜKEN MOTD yi değiştirmenizi istedim. Domain veya herhangi bi farklı bir şey istemedim sadece MOTD nızde benim ismim vardı onuda değiştirmişsiniz zaten o yüzden problem kalmadı teşekkür ederim.
Sorun Burdaysa Neden konuşuyoz yanlış bir şey söyledimse özür dilerim![DOUBLEPOST=1410030829,1410022821][/DOUBLEPOST]Sendende bir özür beklerdim ama neyse :p[DOUBLEPOST=1410071619][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1410087771][DOUBLEPOST=1410102616][/DOUBLEPOST]SkyBlock eklendi[DOUBLEPOST=1410102686][/DOUBLEPOST]SKYBLOCK EKLENDI[DOUBLEPOST=1410105683][/DOUBLEPOST]Avatar Eklenmesi söz konusu eklensinmi?
EVET : 1
HAYIR : 2
[DOUBLEPOST=1410106849][/DOUBLEPOST]Y-VIP INDIRIMDA 45 TL SKYPE: ASIL_OYUNCU[DOUBLEPOST=1410109407][/DOUBLEPOST]YakamozCraft!!!

Son düzenleme:

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ben bu yeni sistem kurucularını anlayamıyorum. Factions mu kit pvp mi creative mi survival mı yoksa hub mu anlayamadım gitti. Şu kurucular şu işin mantığını bir çözemedi. Sorduğunda şöyle bir cevap alıyoruz "oyuncular sıkılmasın diye"

[OtomatikMesaj] Bu mesaj telefondan gönderilmiştir.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Anlatayım;

Çekirdek (HUB Sunucu nedir? Şimdi bu sorunun cevabını vereceğim..
Arkadaşlar. Çekirdek Server, Hem Creative, hem survival, hem skyblock, hem hungergames, hem spleef lere girebileceğiniz bir serverdir. Yani tek bir servere girip, saydıklarımın hepsini oynayabilirsiniz!

Yani bizim sunucumuzda 6 adet sunucu açılıp belirli bir sistem ile birleştirilmiştir ve bu sayede oyuncular sıkılmadan istediği sunucuda oynuyabiliyor!
Yani Kısacası Senin arada faction serverine girince ayrı ip kitpvp serverlerine girince ayrı ipden giriyorsan burda tek iple tüm bulunan oyunlara girebiliyorsun bunada çekirdek sunucu deniliyor

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin hub açık değilken hubun tanımını Ödüllü TurkServerX konusunda (arşivdeki) yapmış idim. Adama sorarlar "madem hub neden factionsa açtın" diye?

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı zamanda bizim hub tanımımız tek bir sunucuda değil, 7 sunucu (6 oyun,1 lobi) gibisinin birleşiminden oluşan sistemdir. Sen worldlere ayrı pluginleri verme anlatımını sergiledin.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrı ipleri bungee ile birleştirdiysen ne âlâ. Fakat lobisiz, factionsa açılmış ve ana sunucusu factions olan bir hub ben hayatımda görmedim. Birazdan bilgisayardan bungee komutlarını deneyeceğim. Bakalım serverleri mi tek çatı altında mı topladın, haritalarımı.