Xp Verme plugini

Emrorem

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar şöyle bir şey istiyorum mesela /ver (Oyuncu) (Miktar) diye bir komut olacak bu sayede oyuncular birbirine xp verebilecek.Varmı böyle bi plugin?Eğer yeterli xp yoksa hata verecek ayrıca ne kadar xp verirsem o kadar xp azalacak.Böyle bir plugin yoksa birisi yapabilirmi? Gayet basit gibi duruyor.Benim plugin yapmakla alakam yok :/ şimdiden teşekkürler

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Sürekli konu açmanız, aynı konu defalarca açmanız size yardımcı olmayacaktır. Sabırla beklemeniz gerekiyor, burada müneccin gibi sizin konu açtığınızı görmüyoruz/bilmiyoruz.
Sorununuzu bu sistemle çözebileceğimize inanıyorum. Tıklayınız.

Emrorem

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladım.Yeniyim pek bir bilgim yok.Post içinde yapmıyorum.Sorunlarımı halledip gidicem :D

Sürekli konu açmanız, aynı konu defalarca açmanız size yardımcı olmayacaktır. Sabırla beklemeniz gerekiyor, burada müneccin gibi sizin konu açtığınızı görmüyoruz/bilmiyoruz.
Sorununuzu bu sistemle çözebileceğimize inanıyorum. Tıklayınız.
Bu pluginde bottle dönüyor sistem ben sadece kısa ve net bir plugin istiyorum tek bir komut olacak oda /paraver (miktar) (oyuncu)
Tek bir komut olacak.Plugin bilgisi olan yapabilirmi şu plugini? Allah rızası için.

Emrorem

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
https://dev.bukkit.org/projects/xplus Bu pluginle hem adminler istediği kişiye istediği kadar xp dağıtıyor hem de oyuncular kendi xplerinden birbirlerine gönderebiliyor. Versiyonu biraz eski ama uyumluluk sorunu çıkaracağını sanmam
Reis plugin güzel ama sorun şuki sadece op olanlar komutları kullanabiliyor./x+ pay <oyuncu> <xp> komutu xp vermeye yarıyor ama sadece adminler verebiliyor.Ben oyuncular arasında xp vermeyi istiyorum.Oyuncular kendi arasında xp verebilsinler ama bu pluginde sadece adminler verebiliyor.Nasıl halledicem? Veya başka plugin varmı?

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reis plugin güzel ama sorun şuki sadece op olanlar komutları kullanabiliyor./x+ pay <oyuncu> <xp> komutu xp vermeye yarıyor ama sadece adminler verebiliyor.Ben oyuncular arasında xp vermeyi istiyorum.Oyuncular kendi arasında xp verebilsinler ama bu pluginde sadece adminler verebiliyor.Nasıl halledicem? Veya başka plugin varmı?
Kardeş, bu pluginde oyuncular da birbirlerine kendi xplerini verebiliyolar :
/x+ pay <player> <xp>
Bu komutla istediğin kişiye kendi xplerinden verebiliyosun tabi yetkiyi vermen lazım oyunculara. Yetki olayını (GroupManager etc.)
biliyosundur herhalde ?
/x+ give <player> <xp>
Bu komut da adminler için istedikleri kadar xpyi istedigi oyuncuya atabiliyorlar

Emrorem

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş, bu pluginde oyuncular da birbirlerine kendi xplerini verebiliyolar :
/x+ pay <player> <xp>
Bu komutla istediğin kişiye kendi xplerinden verebiliyosun tabi yetkiyi vermen lazım oyunculara. Yetki olayını (GroupManager etc.)
biliyosundur herhalde ?
/x+ give <player> <xp>
Bu komut da adminler için istedikleri kadar xpyi istedigi oyuncuya atabiliyorlar
Ha yetki vermeyi bilmiyordum nasıl yetki veririm? Group managerle?

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ha yetki vermeyi bilmiyordum nasıl yetki veririm? Group managerle?
Ooo abi senin işin uzun sorun pluginde değil, internetten araştır videolarını izle hatta yabancı kaynaklara bak onlardan daha iyi anlarsın, şimdi ben sana yetki şu şekilde verilir diye söyleyemem çok uzun iş. Group Manager sunucudaki kişilerin komutları kullanması için yetki vermeyi sağlayan bir plugindir. Group Manager olmazsa (yada herhangi bir permissions plugini örn: GroupManager,PermissionsX,PermissionsBukkit ) op olmayan kimse hiçbir komut kullanamaz. Araştır öğren bu plugin hiçbir plugin yüklemeden yüklenmesi gereken bi kaç pluginden biridir zaten. Çünkü oyuncu yetkileri sunucunun temelini oluşturan ögelerden biri.
Başka sunucularda görmüşsündür: "VIP, goldvip, admin, mod, oyuncu vb." bu tür rütbe sistemleri ve diğer tüm yetkiler permission pluginleri ile yapılıyor.