XGameCraft / MMORPG Server / AOE Slotları - Geçit Biletleri - Hediye Sandıklar - 9 Eylül 13:30

SergenGorknn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Örnek Kodun : 1Dds1DK2 diyelim ve bu kuponun değeri 1.000 TL olsun. Oyuna giriyorsun ./reedem <code> şeklinde yazarsan 1.000 TL hesabına aktarılıyor . Bu kadar :) Ama siz beni meşgul etmezseniz ben sunucuyu bitirmeye çalışıcağım

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek Kodun : 1Dds1DK2 diyelim ve bu kuponun değeri 1.000 TL olsun. Oyuna giriyorsun ./reedem <code> şeklinde yazarsan 1.000 TL hesabına aktarılıyor . Bu kadar :) Ama siz beni meşgul etmezseniz ben sunucuyu bitirmeye çalışıcağım
1000 tl ._.

Ban yedim :( ve GG WP REPORT TEAM

SucukluKahve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen Serveri Aç Biz Şimdiden İtem Kasmaya Başlayalım.Sen Yeni Eklerken Bizde Senin Arkandan Kasarız item ?

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
sunucunun ip'ini verebilir misiniz açıksa? :D

SergenGorknn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bizde zaten satılmaları için koymuyoruz onların hepsi gösterge amaçlı dır.Zaten satılan eşyaların fiyatları belli başlıdır . :)[DOUBLEPOST=1409827329,1409827296][/DOUBLEPOST]
Sen Serveri Aç Biz Şimdiden İtem Kasmaya Başlayalım.Sen Yeni Eklerken Bizde Senin Arkandan Kasarız item ?
Bir kaç saat içerisinde haber vericem merak etmeyin

SyberRock2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim, xgamecraft.enjin.com' sitesinde market de çok pahalı fiyat koymuşsun mesela 200.000 XG altın bildiğin 80 Tl Krowaz armor 250 tl ? bunu kralı gelse almaz kılıçlar 75 TL helee helee ban kaldırma'ya adam kalkıp'da 20 TL vermez şimdiden söyleyim en fazla satılacak şeyler sadece VIP :o
Bunlarin satilmasi icin en az 500-1000 oyuncu lazim hemde ban kaldirma cokkk zor adam cok kasmis olucakta falan o zaman zaten cracked server oldugu icin ban sikinti olmaz

Ban yedim :( ve GG WP REPORT TEAM

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sergen Beni White List varsa eklemeyi unutma adim: azlaaz

RifeLokins

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Bugün Açılması Lazımdı Ama Açılmamış ?

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sunucudaki pluginleri Ve daha iyi mapı 8 saate yapabilirim : )
çok basit
Görevler....
Skrip Sistemleri....
oyuncu profili.(wesitesinde dahil)
factoin/mmprog tadında
Bug olmayan pluginler.
Rapor sistemi
Söyleyemeyeciğm özel pluginlerim.
ama uğraşmak istemyorum verdiğim paraya deymiyor :/ 100Tl veriyorum 50Tl kzanıyorum işe bak : )
amannn kendi Bilgisayarımda plugin Geliştirmeye devam mojang plugin sitesi kurana kadar : )
iyi forumlar...

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucudaki pluginleri Ve daha iyi mapı 8 saate yapabilirim : )
çok basit
Görevler....
Skrip Sistemleri....
oyuncu profili.(wesitesinde dahil)
factoin/mmprog tadında
Bug olmayan pluginler.
Rapor sistemi
Söyleyemeyeciğm özel pluginlerim.
ama uğraşmak istemyorum verdiğim paraya deymiyor :/ 100Tl veriyorum 50Tl kzanıyorum işe bak : )
amannn kendi Bilgisayarımda plugin Geliştirmeye devam mojang plugin sitesi kurana kadar : )
iyi forumlar...
yap o zaman meşgul etme milleti