Xbox One almayı düşünüyorum

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xbox One almayı düşünüyorum (ön sipariş). Yurt dışından Kinect + Xbox getirenler olmuştur diye umarak birkaç şey sorayım dedim (getirtmesenizde hakkında emin olduğunuz şeyleri cevaplarsınız)

1. IE kullanmak için gold hesap gereklimi ?
2. Skype için gold gereklimi ?
3. Hem Xbox hemde PS'te online oynamak için para vermek gerekiyormuş (Live Gold - PSN +). Gta Online'da buna dahil mi ? (Ayrı oyun sayılabilir Gta online sonuçta ?).
4. Harici disk bağlanabiliyor mu ? (Bir forumda evet denmiş ama sorayım dedim).
5. Controller'lara yeniden şarj edilebilir pil takabilirmiyiz yoksa sürekli yeni pil almak zorunda mı kalacağım ?

Bu arada internette birde şunu buldum : "http://static.gamespot.com/uploads/...794-08+xbox+live+digital+poster-s14_final.jpg" burda Skype ve IE ücretsiz diyor (ağustos güncellemesiymiş galiba).
In macedonia

AtakanErmissKZ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Her Cihazda Olduğu Gibi Kontrolör e Şarjlı Pil Takabilirsin Sorun Yok
Xbox Live Gold Olmadan Onine Oynayamazsın Hiçbir Şekilde
IE Internet Sonucda Gerekmez.
Harici Disk.... Kırdırmadan Neyine Yarıycakki Loooo :D
Skype Dada Gold Olmadan kullanabilirsin

Ve Ayrıca Ön Sipariş Alma Mağazalar Güvenli Olmayabiliyor Yurtdışındanda Getirtme En İyisi Türkiyeye Bkle Öyle Al

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her Cihazda Olduğu Gibi Kontrolör e Şarjlı Pil Takabilirsin Sorun Yok
Xbox Live Gold Olmadan Onine Oynayamazsın Hiçbir Şekilde
IE Internet Sonucda Gerekmez.
Harici Disk.... Kırdırmadan Neyine Yarıycakki Loooo :D
Skype Dada Gold Olmadan kullanabilirsin

Ve Ayrıca Ön Sipariş Alma Mağazalar Güvenli Olmayabiliyor Yurtdışındanda Getirtme En İyisi Türkiyeye Bkle Öyle Al
Teknosa media markt gibi yerlerden alacağım internetten abuk sabuk yerlerden değil :D ayrıca PS'te Skype ücretli diye biliyorum Xbox'ta olup olmadığı konusunda merak ettim. Oyunlara para verebilirim 360'taki jtag'cı lara benzemem (yılda 2-3 oyun falan) ayrıca dvd arşivim var. Madem Xbox dvd ve bluray okuyabiliyor herhalde filmleri harici diske atıp okutabilmemde gerekir değil mi ?

AtakanErmissKZ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Teknosa media markt gibi yerlerden alacağım internetten abuk sabuk yerlerden değil :D ayrıca PS'te Skype ücretli diye biliyorum Xbox'ta olup olmadığı konusunda merak ettim. Oyunlara para verebilirim 360'taki jtag'cı lara benzemem (yılda 2-3 oyun falan) ayrıca dvd arşivim var. Madem Xbox dvd ve bluray okuyabiliyor herhalde filmleri harici diske atıp okutabilmemde gerekir değil mi ?

Bilmiyorum Ve Teknosa da Media Markt da Güvenli Değil Media Markt İlk Olarak Daha 1 Ay Beklersin Sonra Teknosa Ona 500 Yıl Bekle Hatta...

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alma amacın ne o önemli.. Just Dance gibi şeyleri yapacaksan al o açıdan çok güzel bir konsol.. Raise of the Tomb Raider falan var.. Kendine has oyunları oynayacaksan çekinmeden al ama ben her konsola çıkan oyunlardan oynayacağım dersen ps4 al.

Bence bir düşün.. Sonra cevaplarım sorularını..

eLvvNt

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alma amacın ne o önemli.. Just Dance gibi şeyleri yapacaksan al o açıdan çok güzel bir konsol.. Raise of the Tomb Raider falan var.. Kendine has oyunları oynayacaksan çekinmeden al ama ben her konsola çıkan oyunlardan oynayacağım dersen ps4 al.

Bence bir düşün.. Sonra cevaplarım sorularını..
Dvd oynatıcısı yerine geçireceğim (ps bunu yapamıyor diye biliyorum ?)
Ayrıca annem xbox 360'da Just danceyi görünce ona bundada oluyor dedim yani just dance olacak.
Ayrıca evdeki telefonların tumu smartglass'ı destekliyor vita ise yok. Yani gelen kolla beraber telefonlardan birini ek kol yapacağım (ayrıca ikinci ekran). Gta ıv'te ek paketler önce xbox'a çıkmıştı. Halo serisi acayip çekici. Kinect çok havalı, xbox 360 kolu ps 3 koluna göre daha rahat geliyordu bana şimdi bilmiyorum :D