* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum onu skript ile ayarladım
Laf etemeyecektim ama senin olmayan bir şeyi "BENİM" deme hakkın yok.Maden güzel sunucu açacaksın skriptlede uğraşıyosun güzel her şeyde niye "İtem Lore Stats" eklentisini skriptle yaptım dedin.Bundan sonra benim gözümde "YALANCISIN".Gözümde seviyen çok düştü.

Bir şey sormak istiyorum.Hani Bi Tane Yay Koymussunuz.Altına Açıklama Yazmıssınız.O Açıklamaları Nasıl Ekliyorsunuz ?Araştırdım Fakat Pek Bulamadım.

Eklentinin adı "İtem Lore Stats"

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laf etemeyecektim ama senin olmayan bir şeyi "BENİM" deme hakkın yok.Maden güzel sunucu açacaksın skriptlede uğraşıyosun güzel her şeyde niye "İtem Lore Stats" eklentisini skriptle yaptım dedin.Bundan sonra benim gözümde "YALANCISIN".Gözümde seviyen çok düştü.

Rezil etmek istemedim, sen rezil ettim :D

Drakles

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buraya işi bilenler toplanmış biz daha Skript ne İtem Lore Stats ne bunlarla hiçbir fikrim yok :)

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Dostum öncelikle ben o pluginin ismini değil.Chatte nasıl item gösterilir olarak anlamıştım.Ancak o özellikler item lore stats ile yapılıyor zaten.Chatte item göstermeyi skript ile yaptım dedim.Bu kadar basit ve hemen yanlış anlamadan dolayı da yalancı demeni de doğru bulmuyorum..

Diğerleride aynı hata yüzünden boş boş post atmasın lütfen..

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum öncelikle ben o pluginin ismini değil.Chatte nasıl item gösterilir olarak anlamıştım.Ancak o özellikler item lore stats ile yapılıyor zaten.Chatte item göstermeyi skript ile yaptım dedim.Bu kadar basit ve hemen yanlış anlamadan dolayı da yalancı demeni de doğru bulmuyorum..

Diğerleride aynı hata yüzünden boş boş post atmasın lütfen..
Aslında arkadaş sohbet penceresinde ki şeyi sorduğunu zannetmiyorum.İyi okumamışsın bence.Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakma ama bir daha olursa iyi oku yoksa hep bu yanlış anlaşılmalarla karşılaşacaksın.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Zaten Chattekini Sormamıstım.Bilmemne Yayı Acıklamada Örn +4Güc +2Savunma vs.. Gibi Acıklamayı Sormustum Zaten.

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Zaten Chattekini Sormamıstım.Bilmemne Yayı Acıklamada Örn +4Güc +2Savunma vs.. Gibi Acıklamayı Sormustum Zaten.
Uzatmanın manası yok bence bir kere yanlış anlaşılma olmuş insan hata yapabilir okurken uzatmanın gereği yok

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Edit:
Silindi

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar