World Of Tanks oynayanlar

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese iyi forumlar,

World Of Tanks oynuyorum bu aralar. Tek başıma baya bir sıktı diyebilirim :) Oynayanlar varsa ve birliği varsa katılmak isterim. Yada benim gibi boşta olanlar bir araya gelip birlik (klan) kurabiliriz. Burada pek oynayan yoktur ama bir şansımı deneyeyim dedim.

NOT: En fazla 4 lvl tankım var 3 tane :(

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben oynuyorum 2 tane 8 lvl tankım var daha küçük leveller de var fakat genellikle tier8 ile oynuyorum. İstersen bir ara takım atabiliriz. nick: WhiteH4cker

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben oynuyorum 2 tane 8 lvl tankım var daha küçük leveller de var fakat genellikle tier8 ile oynuyorum. İstersen bir ara takım atabiliriz. nick: WhiteH4cker
Olur tabii. Şuanda KV-1 tank yaptım ve en iyi donanımını aldım gayet güzel bir tank. KV-1S ile devam edicem ama 24 k deneyim istiyor baya bir zaman oyun isticek gibi. Ekliyorum. Nick 07lagalugal07 :D Bu oyuna çok önceden kayıt olmuştum ve bu hesapla devam edeyim dedim baya saçma bir nick ama o kadar level kastım artık değişmem :D

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler kolay gelsin bende bir zamanlar oynuyodum şu an sezonumun dışında oynamıyorum suan bende 121 maus bide tiger p var fazla bi tankım yok yani

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler kolay gelsin bende bir zamanlar oynuyodum şu an sezonumun dışında oynamıyorum suan bende 121 maus bide tiger p var fazla bi tankım yok yani
Sezonumun dışında derken anlayamadım ama istersen beraberde takılabiliriz. Şuanda bende kv-1s var ve IS e doğru gidiyorum. Yaklaşık bi 13k deneyim kaldı. İlk 7 tierim olacak hayırlısıyla. nick: 07lagalugal07

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sezon dışı derken su yıl başka oyun oynuyorum her yıl başka bi oyun sene w.o.t oyniyacagım yani :)