World Guard sorunu

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuma world guard ekliyemiyorum.Yani ekliyorum fakat sunucu dosyalarını okumuyor,komut yok diyor.Bir ara permission falan indirmiştim olmuştu,sonra silmiştim bir sebepten dolayı.Şimdi gene yapamıyorum.Yardım

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Çözüldü

Emir02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende Error Veriyo biliyomusun cevabini .ss

Emre Ay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende worldguard indiriyorum plugine atıyom bukkit server ama bu osnra consolu acıyorum consolda error veya warnıng diyor ve wordguarda ilgili bisey diyor bende o sorun var :((((

OMG

ufuk2699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende yapamıyorum world guard . Önce tahta baltayla fareye öce sol sonra sağ basıyorum tabi yapacağım yerin çaprazına . Sonra .//expand vert (noktasız) yazıyorum . Bişeyler diyo mor yazıyla . Sonra şunu yazıyorum : ./region define arsa adım yazıyorum sonra bi yazı geliyo : bu cümle bulunamamaktadır yazıyo tabi ingilizce napmalıyım yardım edermisiniz... ???

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
worldguard'in bukkit.org'taki en güncel sürümünü indirirseniz sorun düzelir

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
wg atmak icin worldedit olmasi gerek. we varken //wand yaz daha sonra sol tikla 1. noktayi sag tikla 2. noktayi sec sonra /rg claim regionadi sahipadı seklinde komutu yaz. Google ve youtube hatta bu forumda bile arastirirsan diger komutlarida cok rahatca bulabilirsin yüzlerce yardim var bu konuda

ufuk2699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bendede o sorun vardı bi paket indirdim (plugin) içinde w.g ve w.e vardı attım onları oldu .