Wolwigto RPG | Sağlam geliyoruz...

WolwigtoRPG

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Bizler kimiz ? Bizler Minecraft Roleplay dünyasına yeni bir akım getirmeye çalışan bir ekibiz. Çoğu insanın aksine Roleplay dünyasına farklı bir bakış açısı getirmeye çalışan bir ekibiz. Sağlam admin kadrosu ile siz oyunculara çok güzel ve uzun soluklu bir sunucu açmaya geliyoruz.

Wolwigto - A . T (23)

??? - E . Ç (???)
??? - B . D (23)

???

Eğer sizde aramıza katılmak mı istiyorsanız ve sistemlerinize, pluginlerinize, maplerinze güveniyorsanız aramıza katılabilirsiniz. Para kazanmakta isterseniz tabi ki ^_^ ? Yapacağınız şey oldukça kolay. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup WolwigtoRPG hesabına özel mesaj yolu ile yollamak. Bol şans ^^ (Oyun içi Yetkililere KESİNLİKLE BELİRLİ BİR ÜCRET VERİLMEMEKTEDİR)
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Daha önce hiçbir sunucuda rol yaptınız mı ve ya adminlik ? (Referans varsa yazınız):
Minecraft konusunda teknik bilginiz nedir ? Hangi konuda ekibe dahil olabilirsiniz ? (Mapper, RP Adminlik, Plugin - Sistem kodlama, Webmaster):
(Aşağıdaki soruları başvuracağınız alana göre doldurunuz)
Eğer Mapper konusunda başvuracaksanız lütfen Maplerinizin linkini ve resimlerini bizimle paylaşırmısınız ?:
Eğer Plugin - Sistem kodlama konusunda başvuracaksınız lütfen Pluginlerinizin linkini ve resimlerini bizimle paylaşırmısınız ?:
Eğer Webmasterlık konusunda başvuracaksanız lütfen sitelerinizin URL'sini ve Resimlerini bizimle paylaşırmısınız ?:
( Önemli Soru ) Roleplay size ne ifade ediyor ? Daha önce hangi sunucularda RP Yaptınız ? (Diğer platformlar da geçerlidir) :
Skype iletişim adresiniz:
Telefon (varsa) numaranız:
Mikrofonunuz bulunmaktamı ?:
Gün içerisinde ve ya hafta içerisinde nekadar süre Online'sınız ?:
Egoizm size ne ifade etmektedir ?:
Kişisel olarak kendinizi tanımlayabilirmisiniz ?:
(Bu başvuruda bulunan KİŞİSEL BİLGİ ve GİZLİLİK paylaşımını göze alıyorum)

Bize bağış yapıp projemizi hızlandırmak ister misin ? Elbette yaptığın bağışlar karşılıksız kalmayacak ! Bağış yapmak istersen WolwigtoRPG hesabına şu formu doldurarak belirtebilirsin. (Şu anda sadece Mobil ödeme hesabımız bulunmaktadır ileride farklı yollardan başvuru seçenekleri eklenecektir)

Adınız:
Bağış yapmak istediğiniz miktar:
Skype Adresiniz:
Yaptığını her bir bağış bizim projeyi hızlandırmamızda yardımcı olacaktır şimdiden teşekkür ederiz.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bir ara gelip görmek isterim :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayrıca bugün kayıt olmuşsun ve kimin bağış yapacağını sanıyorsun

WolwigtoRPG

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelik ile şu mesajı okuyorsanız ben insanlara bağış yapmak için yalvarmıyorum :D insanların kendi isteklerine bağlı bir durum :D ben insanların bana bağış yapacaklarınıda sanmıyorum :D konuyu baltalamak yerine yaptığınız yorumu düşünün. Ben server tanıtımımda insanlara '' Bana bağış yapın serveri açayım '' demedim. '' İsterseniz bağış yapabilirsiniz '' dedim :) iyi akşamlar dilerim. Bende neye dayanarak bağış İSTEDİĞİMİ söylüyorsun onu anlamış değilim <_<

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sunucu hakkında hiç bilgi paylaşmandan, resim vs.. yüklemeden, sunucudaki ilk mesajında nasıl bağış istiyorsun anlamış değilim <_<
Bir Projede Yok Ortada Resimi Geçtim Bari Öyle Olacak Böyle Olacak Deseydi :p
Bende neye dayanarak bağış İSTEDİĞİMİ söylüyorsun onu anlamış değilim <_<
Konunun %50 Si Bağış Kısmı %40 I Yetkili Listesi %10 Uda Banner Olduğundan Olabilirmi Acaba :(

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size bir şey diyeyim şu an şu gördüğünüz sunucu reklamı sizin şurada açtığınız, ya da emek verdiğiniz çoğu sunucudan daha prestijli görünüyor gözüme. Sadece bir hikayesi ya da belirli bir forumu yok şu an, ki adam belli ki yeni başlatmış projeyi. Siz şimdiden orasını burasını çekiştirmek yerine bekleyip olayın tamamını görünce yorum, eleştiri yapsanız daha iyi olacak.

şu an yaptığınız her eleştiri yıkıcı eleştirinin ötesine geçemiyor çünkü.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok insanların bazıları bana para verir de hiç açılmayacak bir sunucu için bağış almış olurum konusu*[DOUBLEPOST=1435193312,1435193260][/DOUBLEPOST]Daha çok insanların bazıları bana para verir de hiç açılmayacak bir sunucu için bağış almış olurum konusu*
Hayır yazılan konuların 1/10'u açılıyor zaten, böyle bir konuyu hiç gerçekçi bulamayız ve bulmamalıyız* :(