Wizards Of Heaven Yakında

Sizce açılsın mı?

• evet

Kullanılan: 6 100.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
w

Wizards of Heaven
merhaba arkadaşlar bugün sizlere başlamak istediğim ama size sorup görüşlerinizi alacağım sunucumun
birkaç bilgisini vermek istiyorum.
Öncelikle Sunucumuz biraz MMORPG ama genel olarak bir fantastik pvp sunucusudur. amacınız karanlık lordu Morgan'ı öldürmek bunu yapmak için ise en güçlü silahları alıp, en iyi büyüleri öğrenip ve dayanıklığınızı geliştirmelisiniz.
işte konu böle bir sunucu istenirse ben değişik şeyler yapabilirim.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kulağa güzel geliyor. Kolay gelsin sana :)...

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konusu çok basit.MMORPG açmak sabır ister.Factions sunucular gibi her şey hazır değildir.Hazır bulsan bile hep en kötülerini bulacaksın.Eğer Skript veya java'yı iyi biliyor isen güzel sistemli bir MMORPG sunucusu çıkarabilirsin.Mimarlar ve haritanın büyüklüğü ve ölçüsü çok önemlidir (Size saçma gelse de bana öyle -_-)."Her şeyim tam bir ekibim var merak etme." diyor isen iyi çalışmalar.Önümüze güzel bir MMORPG çıkarman dileğiyle.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Konusu çok basit.MMORPG açmak sabır ister.Factions sunucular gibi her şey hazır değildir.Hazır bulsan bile hep en kötülerini bulacaksın.Eğer Skript veya java'yı iyi biliyor isen güzel sistemli bir MMORPG sunucusu çıkarabilirsin.Mimarlar ve haritanın büyüklüğü ve ölçüsü çok önemlidir (Size saçma gelse de bana öyle -_-)."Her şeyim tam bir ekibim var merak etme." diyor isen iyi çalışmalar.Önümüze güzel bir MMORPG çıkarman dileğiyle.
Dostum Ben kendime güveniyorum ben önceki sunucum (Riava City) onun mapi 1 bölümü 2000 bloktu binalar falan zaten :D yani bende mimariye önem veririm özellikle büyüklüğüne :D Konu ilk yazarken yaptım yani hem yazdım hemde düşündüm ama tabi bu kadar kolay olmayacak :)