Wither Skeleton !

Sizce nasıl bir mob olmuş?

• Güzel

Kullanılan: 22 84.6%
  • Kötü ya ufff

Kullanılan: 4 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    26

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nether da bir boss daha olsa diyordum ama bunu pek beğenmedim skeltona benziyor skeltonun kılıçlı hali enderdragon diğer moblara pek benzemiyor bence nether bossu lavdan,dokunduğunu yakan,ışınlanıp duran,bizi fırlatıp duran bir şey olmalıydı.Bu yüzden öldürmesi de zor olurdu.:D (seni sürekli fırlattığı ve dokunduğu şeyi yaktığı için daha fazla can kaybedilirdi tek taşla iki kuş :D)
bu wither skeleton boss degil wither boss ve ejderden zor ölüo denedik yhani bilip bilmeden konusma

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen bende denedim çok zor ölüo ve çok fazla can götürüyo zaten onu kendiniz yapıyorsunuz ve onun içn de Wither Skeleton kesmeniz lazım...

Aslanordulu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde beacon block var.Bunu da paylaşırsan güzel olur.

Aslanordulu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala onu çözmeye çalışıyorum ondan bir şey anlamadığımı belirtmek isterim...

Onda anlayacağın bir şey yok.Altın bloklardan bir tapınak yapıyorsun.Sonra da üstüne beacon block koyuyorsun.Ona tıklıyorsun.Sihir gibi şeyler veriyor.Örneğin zıplama.Ama 10 saniye sürüyor.Beacon bloğun üstüne geldiğinde yenileniyor.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen öyle bir video izledim... Bi de Beacon Block böyle doğrusal bir ışık yaratıyo

Aslanordulu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve yeni bir iksir de gelecek.Görünmezlik iksiri diye biliyorum.Havuç gibi şeyler de yetiştirebileceğiz.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen ayriyetten Night Vision var geceelri görebiliosun ***** gibi ve paatates de gelio

denizasya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler 1-2 ay daha beklerseniz yenisi yani 1.4 sürümü çıkar snapshotu indirmeyin buglu oluyor ve notch 1.4 te deha yeni gelecek özellikler olduğunu söylüyor

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence o 1.4 minecon'da gelcek :)