WinnerGamers Faction/Gta Türk/Skyblock/Kitpvp/Creative Server Mühtiş Ötesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@byKutsalTR biz o maplerin hepsine (gta) dışındaki diğer tüm sunucularımızın lobisini kendi el emeğimizle yaptık bizi bu duruma düşürmeye hakkın yok istersen örn: hub mapimizi yaptığımıza dair bir kanıt atabilirim ayrıca o yemin meselemizdeki vidyoyuda vericem bekle sen

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@byKutsalTR biz o maplerin hepsine (gta) dışındaki diğer tüm sunucularımızın lobisini kendi el emeğimizle yaptık bizi bu duruma düşürmeye hakkın yok istersen örn: hub mapimizi yaptığımıza dair bir kanıt atabilirim ayrıca o yemin meselemizdeki vidyoyuda vericem bekle sen
Dostum , skyblock mapınız alıntı : SonTurk'ten ve değiştirilmis , faction spawn alıntı değiştirilmis , ben lobi demedim zaten çakmalobi dedim.

Sunucu Alıntıdan ibaret.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@byKutsalTR adamın Minecraft ID'si EmirAbi, sen userlara diyorsun ki "buna abi denilir mi?" Banada yapsaydın bende küfreder banlardım. Şimdide gelmişsin o ayrı bir konu nesi ayrı adamla dalga geçmişsin(benim resimlerden anladıgım bu). Adamda küfredip banlamış. Olay bu mu? @3MIR, @byKutsalTR senin gibi tiplerden hiç hoşlanmam. Hatta nefret ederim.

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@byKutsalTR adamın Minecraft ID'si EmirAbi, sen userlara diyorsun ki "buna abi denilir mi?" Banada yapsaydın bende küfreder banlardım. Şimdide gelmişsin o ayrı bir konu nesi ayrı adamla dalga geçmişsin(benim resimlerden anladıgım bu). Adamda küfredip banlamış. Olay bu mu? @3MIR, @byKutsalTR senin gibi tiplerden hiç hoşlanmam. Hatta nefret ederim.
Nicki EmirAbi olması birseyi değistirmez , sen anlamadın herhalde.Adam kendini sunucuda 16-17 yaşında tanıtmış , aslında 13-14 yaşında çoçuk benim kızdığım konu User'leri kandırması.Bende sizin gibi haksizlari savunanları sevmem.

En iyi cevaplar
0
Dostum , skyblock mapınız alıntı : SonTurk'ten ve değiştirilmis , faction spawn alıntı değiştirilmis , ben lobi demedim zaten çakmalobi dedim.

Sunucu Alıntıdan ibaret.
Kardesim Skyblock mapini ben kendim yaptim zaten kodlari wortedid kodlari bundan basiti yok faction alinti degildir onuda biz yaptik resimleri var çakmalobide bir mimar ve mremirin yaptigi dahasi varmi sorunun varsa bana sorabilirsin serveri kötülemeye calisma Bozarim seni

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardesim Skyblock mapini ben kendim yaptim zaten kodlari wortedid kodlari bundan basiti yok faction alinti degildir onuda biz yaptik resimleri var çakmalobide bir mimar ve mremirin yaptigi dahasi varmi sorunun varsa bana sorabilirsin serveri kötülemeye calisma Bozarim seni [/quote
Sesli güldüm , skybloc mapı SonTurk'ten alıntı ve değiştirilmis.ben demiyorimki Çakmalobi çalıntı diyorimki Alıntı yani Özentilik içeriyor.
Sunucuyu kötülemeye gerek yok zaten kötü.Dediğim gibi sunucu alıntıdan ibaret.

En iyi cevaplar
0
Kardesim Yaptigimiz Tüm Maplarin Sira Sira Resimli Kanitlari Var Asil Sen Alintisin Gta Haric Oda Zaten hazir map mecburiyetten

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardesim Yaptigimiz Tüm Maplarin Sira Sira Resimli Kanitlari Var Asil Sen Alintisin Gta Haric Oda Zaten hazir map mecburiyetten
Sunucunuz zaten kötü bide alıntı yapmısınız öle aha kötü olmus hadi diyelim siz yaptınız GTA mapınıda siz yapsayınız o kadar iyi Build'siniz yapsaydınız onun mecburiyeti yok.

En iyi cevaplar
0
Sunucunuz zaten kötü bide alıntı yapmısınız öle aha kötü olmus hadi diyelim siz yaptınız GTA mapınıda siz yapsayınız o kadar iyi Build'siniz yapsaydınız onun mecburiyeti yok.
Kardesim Mesaj Yazip Durma Cekemiyorsun Burdan Bunu Anliyoruz Git Sen kendi Serverini Yap Haa MrEmirAbi Gelip Senin Serverinin Adam Ettigini Unutma Git Surdan hadi sen önce kendin yap sonra gel bize bak
Emege Kötü Denilmez Helal
Denir Bunuda Ögreteyim

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardesim Mesaj Yazip Durma Cekemiyorsun Burdan Bunu Anliyoruz Git Sen kendi Serverini Yap Haa MrEmirAbi Gelip Senin Serverinin Adam Ettigini Unutma Git Surdan hadi sen önce kendin yap sonra gel bize bak
Emege Kötü Denilmez Helal
Denir Bunuda Ögreteyim
Benim sunucum 5 ay sonra açılaçak ve emek yok ki helal deyim.[DOUBLEPOST=1407057022,1407056751][/DOUBLEPOST]Üniversite hazırlık yapıcam , 5 ay sonra görürsün :)
şu an böle konuşabilirsin @Kurucu meritafa1126 ve @3MIR 5 ay sonra görücez.He bide çekemiyorun demisin yani sunu sölim ben sizi niye çekemiyim söler misin ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emir Halıcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzele Benziyor Kardeşim ...
Girince Göreceğiz...

NewMC1

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Herkezi Bekleriz 120 Online Ulastık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...