Windows 8.1 minecraft sorunu kesin çözüm

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese merhaba sayın minecraftçılar.ben laptopuma windows8.1 kurmuştum java filan herşeyi kurdum ama minecraft açılmadı bende bu sorunu çok uzundur araştırıyorum ve sonunda buldum adım adım yapalım
1-Driver scanner adlı programı indirin crack veya orjinal
2-uygulamayı kurun
3-güncel olmayan driverların arasında mutlaka ekran kartı vardır(Benimki ATI mobility radeon hd 4500 (baya eski ha ) )
4-bunu update edin
5- ve yeniden başlatın

NOT: Kurulum sırasında ekranda gayip şeyler oluşabilir korkmayın en sonunda düzeliyordur.Panik olupta kurmayı durdurmayın sorumlu olmam

UP Up Up Güncel

Son düzenleme:
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
O programa para vermek yerine surucuyu kendi sitesinden indirin ve 8.1de Minecraft zaten sorunsuz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hacı ben bunu buldum yani bnm gibi eski driverları olan deneybilirller ben ayrıca illa lisans demiyorum crack kullansınlar ne yapayım internetten araştır kaç tane bole sorun yaşıyan arkadaşımız var

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
hacı ben bunu buldum yani bnm gibi eski driverları olan deneybilirller ben ayrıca illa lisans demiyorum crack kullansınlar ne yapayım internetten araştır kaç tane bole sorun yaşıyan arkadaşımız var
Öncelikle herkese merhaba sayın minecraftçılar.ben laptopuma windows8.1 kurmuştum java filan herşeyi kurdum ama minecraft açılmadı bende bu sorunu çok uzundur araştırıyorum ve sonunda buldum adım adım yapalım
1-Driver scanner adlı programı indirin ve lisansını alın (korsana teşfik hayır)
2-uygulamayı kurun
3-güncel olmayan driverların arasında mutlaka ekran kartı vardır(Benimki ATI mobility radeon hd 4500 (baya eski ha ) )
4-bunu update edin
5- ve yeniden başlatın

NOT: Kurulum sırasında ekranda gayip şeyler oluşabilir korkmayın en sonunda düzeliyordur.Panik olupta kurmayı durdurmayın sorumlu olmam