White List nedir ? ( Yeni Başlayanlar İçin )

• Konuyu başlatan Bufata
  • Başlangıç tarihi
B

Bufata

Ziyaretçi
Whitelist,bir özelliktir.
Servere aklına esenin girmemesini sağlar.
Whitelist açık olan serverlara girilmesi için isminiz admince onaylanmalı.
Whitelist başvuruları genelde serverin sitesinden yapılır uygun görülürse kabul edilir.
Whitelist olmayan serverlara ya girersiniz ama bir şey yapamazsınız yada hiç giremezsiniz atar direk.

TheMrYess

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl başvuru yapacağım ben hiçbişey yapamıyorum serverde sap gibi dolaşıyorum sadece

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
white list nasıl aktif edeceğim

[ÐИд]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
white list bi çeşit ban gibi bişeymi yani ?

gal89

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkdaşalar white list nasıl aktif edilir server properties dosyasında white list i true yapın vewhite list e kendinizi yada baskasını ekleyin eğerki authme kulanıyosanız http://bedava-sitem.com adrsinden site aççın muhtemelen .tr.gg li olur sonra sayfalarımı değiştirden sayfa seçip düzenliyenilirsin üye girisi kayıt ol vb için extra ekle iletişim formunu seçin gelişmiş ayarlar soy ad ad filan falan işte üye grişi için bu sefer extraları ekleden saklı sayfaları seçin üye eklemek için loginleri yönete geçin kayit olan arkadaşlarmızı white-list e ekleyin authmeden onları kaydetmek için /authme register ad şifre bu kadar dostum anlamıyon olursa viddio vereceğim :D[DOUBLEPOST=1376499637,1376499526][/DOUBLEPOST]uyarı bu authme sadece bukkit server pluginbsi dir[DOUBLEPOST=1376499752][/DOUBLEPOST]ve white list ban deildir söliim o arkdasa ban deil bukkit serverlarda siteden kayıt ol gibi seyler için yada birisiyle normal serverda özel konusuyorsan whitelist e kendi adın vea rkinin adını yazarak konuşlabilirsin ama whitelist i aktif etmen gerk[DOUBLEPOST=1376499812][/DOUBLEPOST]benden bu kadar ihtiyaç olursa skype batuhan.uygun4 :)

KnuDDeL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bune Abi Ya O Kadar Uğrastık Buna Yani Simdi Hic Acılmıcak mı Sw ?