Webcraft+ Profesyonel Web Scripti [Hub Sunucu Desteği, Forum Desteği vb...]

Beğendiniz m?

• Kullanılan toplam oy
    22

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öneri,
Adam vip alacak ve alacağı sunucu survival games. Survival games arenaları ise farklı farklı sunucularda yeni bir ürün eklerken birden fazla sunucu seçme özelliği ekleyebilirsin. Yani mesela SG-1 ve SG-2'i seçecek ve iki sunucuyada aynı komut'dan gidecek. Bunu yaoabilirsen ayrı arenalı ola sunucular biraz daha plugin derdinden kurtulabilir.
Öneriniz için teşekkürler.

Fakat dediğiniz gibi yapsamda sunucularda ki plugin sayısı azalmayacak.

Ama yine de iş yükünü hafifletmek amacıyla güzel fikir, notumu alıyorum.

Teşekkür ederim :)

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öneriniz için teşekkürler.

Fakat dediğiniz gibi yapsamda sunucularda ki plugin sayısı azalmayacak.

Ama yine de iş yükünü hafifletmek amacıyla güzel fikir, notumu alıyorum.

Teşekkür ederim :)

Rica ederim,

Küçük öneri;

Ayarlarda kullanıcı banlı ise sitede'de banlı göster gibi bir şey olsun eğer veritabanında bu kullanıcı banlı ise ve ayarlarda Kullanıcı banlı ise sitede'de banlı göster açıksa oyuncu siteye giriş yaptığı zaman direk ticket açma yerine atsın veya banlısınız felan yazsın hoş olabilir biraz.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Keşke bundan 2 3 gün önce haberim olsaymış. tak diye alma şansim vardi.
Ininal kart ile ödeme yapabilir miyim 160 gerçekten pahali ama değer diye düşünüyorum.
Bir yandanda şüphe var içimde 160 türk lirasi gerçekten büyük bir miktar. ödemeyi yaptiktan sonra dosyalar aktarilmazsa.
Hatta 160 tl nin çöpe gitme ihtimali bile insanin kalbini durdurabiliyor. açıkça anlatirsan sevinirim.

Birde ufak bir şey söyliyebilir miyim. demo websitesinde anasayfa giriş yapmadigimiz index.php'dosyasını,
Biraz daha güzel yapabilirsin mesela blog şeklinde bu aralar herkes blog şeklinde yapiyor.
Mesela oyun türleri
Tanitim videos gibi etkenleri kaldirabiliyor muyuz.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne çok laf yaptınız çok pahalıyav bir kez daha ülkemizde yazılıma ve yazılımcıya verilen değeri gördük ellerine sağlık @RealSingle .
Ininal kart ile ödeme yapabilir miyim 160 gerçekten pahali ama değer diye düşünüyorum.
Bir yandanda şüphe var içimde 160 türk lirasi gerçekten büyük bir miktar. ödemeyi yaptiktan sonra dosyalar aktarilmazsa.
Hatta 160 tl nin çöpe gitme ihtimali bile insanin kalbini durdurabiliyor. açıkça anlatirsan sevinirim.

Birde ufak bir şey söyliyebilir miyim. demo websitesinde anasayfa giriş yapmadigimiz index.php'dosyasını,
Biraz daha güzel yapabilirsin mesela blog şeklinde bu aralar herkes blog şeklinde yapiyor.
Mesela oyun türleri
Kendisi uzun zamandır tanınan birisi dolandırıcı gibi düşünmen üzücü.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mesela oyun türleri
Siteye giriş yaparsanız Panel tasarıma geçiyor uyeler ve blog ozelligi bulunmakta. Verilen DEMO bilgileri ile giriş yapıp bakabilirsiniz.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Mesela oyun türleri
Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim.

İninal kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Eğer kurulumda bir sorun yaşarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, baktık olmuyor, son çare paranızı iade ederim.

Anasayfada iki seçeneğiniz var, scriptin varsayılan halinde ziyaretçilerin ve üyelerin anasayfaları farklı.

Ziyaretçiler tanıtımla ilgili bir sayfa görüntülerken, üyeler; blog yazıları, sunucu istatistikleri, son kredi yükleyenler gibi bilgileri görüntülüyorlar.

Eğer ziyaretçi sayfasını da üyelerin sayfasıyla aynı yapmak istiyorsanız config dosyasından ayarlama şansınız mevcut.

Kısaca bunu seçmek sizin elinizde. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu varsa buradan sorabilir, ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

İyi günler dilerim :)

Son düzenleme:

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ne çok laf yaptınız çok pahalıyav bir kez daha ülkemizde yazılıma ve yazılımcıya verilen değeri gördük ellerine sağlık @RealSingle .

Kendisi uzun zamandır tanınan birisi dolandırıcı gibi düşünmen üzücü.
Merhaba dolandirici gibi görmüyorum senin böyle anlaman beni çok üzdü.
Ben açikça 160 tl vericeksem tam destek isterim. lütfen konuyu saptırmayın ve gereksiz post kasmayın.
Bazi şahsi firma gibi takilan böyle script satiliga çikartan üyeler çok geçti bu forumdan.
Yarisindan çogu da hala satişta ve tam destek sunmiyor bazilari cevap vermiyor bazilari ise ödendigi taktirde ürünü göndermiyor aliciya.
Lütfen konu sahibinin söylicegi şeyi siz söylemeyin post kasmayın.

Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim.

İninal kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Eğer kurulumda bir sorun yaşarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, baktık olmuyor, son çare paranızı iade ederim.

Anasayfada iki seçeneğiniz var, scriptin varsayılan halinde ziyaretçilerin ve üyelerin anasayfaları farklı.

Ziyaretçiler tanıtımla ilgili bir sayfa görüntülerken, üyeler; blog yazıları, sunucu istatistikleri, son kredi yükleyenler gibi bilgileri görüntülüyorlar.

Eğer ziyaretçi sayfasını da üyelerin sayfasıyla aynı yapmak istiyorsanız config dosyasından ayarlama şansınız mevcut.

Kısaca bunu seçmek sizin elinizde. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu varsa buradan sorabilir, ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

İyi günler dilerim :)
Teşekkürler, davut bu arada bir fikir vermek istiyorum.
Diğer ki ücretsiz scriptin'deki gibi oyuncular envanteri görebilir veya,
Site yöneticisinin farkli bir tablo eklemesi için kolaylik sağliyabilirsin.
Kisa sürede elime 450 tl geçiçek sunucu, dan 1 2 haftaya alirim
Mail atarim veya telefon numaran varsa ordan ulaşabilirim teşekkürler.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
6:30 oldu ve hala uyumadım, kafam fena şu sıra, o yüzden fazla inceleyemedim konuyu kusura bakmayın ... Cidden ilgileniyorum 1 ay içinde satın almayı düşünebilirim..
Forum desteği derken Xenforo desteğimi var ? Yoksa mybb falan tarzı birşeymi? Xenforo eklemeniz mümkünmü?
Son olarakta üyelerin profil geçmişini göstrebiliyormu? Üye daha önceden ne vip aldı ?
Birden fazla servera multi-websend desteği varmı? Yani birden fazla servera tek vip alımında komut gönderebiliyormuyuz?

En önemliside bunu aldıktan sonra destek sürecekmi? Sadece kurulumdan sonra müşteriyi fıydırıp atmazsınız herhalde?

Son düzenleme:

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, davut bu arada bir fikir vermek istiyorum.
Diğer ki ücretsiz scriptin'deki gibi oyuncular envanteri görebilir veya,
Site yöneticisinin farkli bir tablo eklemesi için kolaylik sağliyabilirsin.
Kisa sürede elime 450 tl geçiçek sunucu, dan 1 2 haftaya alirim
Mail atarim veya telefon numaran varsa ordan ulaşabilirim teşekkürler.
Oyun çok lag yapmasın diye envanteri eklemedim, [email protected] adresinden mail atabilirsin.

6:30 oldu ve hala uyumadım, kafam fena şu sıra, o yüzden fazla inceleyemedim konuyu kusura bakmayın ... Cidden ilgileniyorum 1 ay içinde satın almayı düşünebilirim..
Forum desteği derken Xenforo desteğimi var ? Yoksa mybb falan tarzı birşeymi? Xenforo eklemeniz mümkünmü?
Son olarakta üyelerin profil geçmişini göstrebiliyormu? Üye daha önceden ne vip aldı ?
Birden fazla servera multi-websend desteği varmı? Yani birden fazla servera tek vip alımında komut gönderebiliyormuyuz?

En önemliside bunu aldıktan sonra destek sürecekmi? Sadece kurulumdan sonra müşteriyi fıydırıp atmazsınız herhalde?
Forum hazır yazılım değil, scripte dahil mini bir sistem sadece.

Üyelerin aldığı tüm ürünler, profilinde ki Ürünler sekmesinde listelenmektedir.

Komutlar Websend ile değil RCON ile gönderiliyor, bahsettiğiniz özellik şuanda yok ama bir kaç kişi daha bunu istemişti, kısa zamanda eklemiş olurum.

Destek konusuna gelirsek, kurulum kısmında tabi ki yardımcı olacağım. Onun dışında scriptte açık/hata gibi şeyler olursa anında müdahele edip kapatacağım. Bunun dışında ki özel istekler için garanti veremem, bahsedilen özel istekler için sonrasında konuşmamız gerekebilir.

Son düzenleme:

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oyun çok lag yapmasın diye envanteri eklemedim, [email protected] adresinden mail atabilirsin.

Forum hazır yazılım değil, scripte dahil mini bir sistem sadece.

Üyelerin aldığı tüm ürünler, profilinde ki Ürünler sekmesinde listelenmektedir.

Komutlar Websend ile değil RCON ile gönderiliyor, bahsettiğiniz özellik şuanda yok ama bir kaç kişi daha bunu istemişti, kısa zamanda eklemiş olurum.

Destek konusuna gelirsek, kurulum kısmında tabi ki yardımcı olacağım. Onun dışında scriptte açık/hata gibi şeyler olursa anında müdahele edip kapatacağım. Bunun dışında ki özel istekler için garanti veremem, bahsedilen özel istekler için sonrasında konuşmamız gerekebilir.
Davut ufak soru sorabilir miyim şu leader-os gibi scripti satiliga çikartip sonra
Free dağitmasin öyle dimi? veya birisi paylaşirsa
Örnek veriyim leader-os dan 60 tlye aldigim script şimdi forumlarda free geziyor spigot da.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Davut ufak soru sorabilir miyim şu leader-os gibi scripti satiliga çikartip sonra
Free dağitmasin öyle dimi? veya birisi paylaşirsa
Örnek veriyim leader-os dan 60 tlye aldigim script şimdi forumlarda free geziyor spigot da.
Ben free dağıtmam, dağıtırsam da ücretini iade ederim. Fakat biri benden satın alıp internete yüklerse bir şey yapamam, ama script güncellendikçe eskisinden daha gelişmiş olacağından internete düşmesi de sorun olmaz. Yeni versiyon her zaman daha değerlidir.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben free dağıtmam, dağıtırsam da ücretini iade ederim. Fakat biri benden satın alıp internete yüklerse bir şey yapamam, ama script güncellendikçe eskisinden daha gelişmiş olacağından internete düşmesi de sorun olmaz. Yeni versiyon her zaman daha değerlidir.
Ama işte yeni version oldugundada farkli bir ücret ödeyip durucagim
Bence bir adam aldiginda farkli biryere paylaşirsa verdigim paraya yazik olur
Leader-os dan 50 tlye aldigim scripti artik internette bedava görüyorum.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ama işte yeni version oldugundada farkli bir ücret ödeyip durucagim
Bence bir adam aldiginda farkli biryere paylaşirsa verdigim paraya yazik olur
Leader-os dan 50 tlye aldigim scripti artik internette bedava görüyorum.
Buna nasıl bir çözüm getirmemi istiyorsunuz? Bunu satın alan herkesin (siz de dahil olmak üzere) internette dağıtma ihtimalin mevcut. Bunun önüne Türkiye'de geçmek mümkün değil.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Buna nasıl bir çözüm getirmemi istiyorsunuz? Bunu satın alan herkesin (siz de dahil olmak üzere) internette dağıtma ihtimalin mevcut. Bunun önüne Türkiye'de geçmek mümkün değil.
Şöyle bir sistem vardı adını hatırlamıyor sanırım bir minecraft eklentisinde vardı. Yalnızca belirlediğin domainlerde çalışıyordu. Mesela girdiğinde kontrol ediyor online olarak eğer belirlenen domain değilse çalışmıyordu gibi bir şey yapabilirsin.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir sistem vardı adını hatırlamıyor sanırım bir minecraft eklentisinde vardı. Yalnızca belirlediğin domainlerde çalışıyordu. Mesela girdiğinde kontrol ediyor online olarak eğer belirlenen domain değilse çalışmıyordu gibi bir şey yapabilirsin.
O bir minecraft eklentisi değil ionCube gibi script lisanslama scriptidir.