Web Siteme Serveri baglama| Vİp Satma | Oyuncu Bilgilerini Görme| NASIL ?

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkezin açtıgı konu olmuştur artık bu benm hazır scipritim var ama serveri siteye baglayamadım
- banlı kişiler
- Muteliler
- Vs....vs....vs

!!!ARTIK BİRİ AÇIKLASIN!!!

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ban ve mutelu kişileri mysql bağlayabilirsen sitene onu sorgulama ile gösterebilirsin.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ban'lı ve Mute'lu kişilerin istatisliklerini tutan bir plugin bulursanız veya yazarsanız bu plugini MYSQL bağlamanız suretiyle PHP kodlamaları ile yapılır. MySQL'den veri çekmek için select query kullanlır.

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucunun Windows Server Serisi olmasında fayda var Linux server biraz daha kodlarla dolu putty falan uığraşma diye diyorum...Sunucunu xammp veya wamp kurman lazıım böylelikle sunucunda :80 portu yani sunucuna web server özelliği kazandırarak .html .php gibi uzantıl dosyaları yayınlayabilecek ve görebileceksin İnternetde bulabileceğin makaleler ile MySQL açıcaksın minecraft pluginleri ile MySQL Serveri bağlıyacaksın php ile veritabanından bilgileri çekeceksin sistem kısaca böyle ben yakında Web Market yapıcam ama tabikide emek ve zaman harcadığm için paralı olucak :=)

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
enjin.com dan site al bedavaya onda otomatik ama banlı ve muteliler yok market oyuncu istatistikleri falan var.