warp çöl /You Craft /

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar YouCraft Ortak oldukdan sonra warp çöl yapmam istendi bende bir deneme yaptım eğer idare edecek düzeyde ise böyle bırakayım :)
Yok çok kötü ise birtane daha deneyeceğim.

Resimler
------------------

Aşırı derecede uğraşmadık ama çoğu Faction sunucusunun warp çölünden güzel olduğunu umuyorum :D

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Çok fazla benzer blok kullanmışsın ve kumtaşı detayları yok etmiş ayrıca yer çok düz ve uyuşmuyor

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok fazla benzer blok kullanmışsın ve kumtaşı detayları yok etmiş ayrıca yer çok düz ve uyuşmuyor
benzer blok kullandım çünkü :D Çöl abi mantıken aynı olması lazım ve aynı blok d erken kum taşı , keskin kum taşı , düz kum taşları var ama belli olmuyor.
zemin düz degil yukarıdan bakınca düz durmuş :D

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Güzel olmuş abi ama sanki taş basamaklar güzel durmamış gibi.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Kum taşı konusunda haklısın da kontrast olmayan yapı hiçbir zaman aşırı güzel olamaz sade olmadıkça. Detaylı bir yapı ama detayların hiçbiri gözükmüyor neredeyse kontrast bir şey olmadığı için. Yani böyle bir şey yapacaksan sade yap sadece kumtaşı yap veya bir farklı ama koyu renk blok ekle ki kumtaşı detaylar belli olsun. Kulelere gelecek olursak aslında o incecik olan kuleler güzel süs olmuş ama etraftaki dört kule çok da güzel olmamış. Detaylar fazla tekrar etmiş. Tamam basamaklar en iyi süsler belki ama rastgele koyulmuş gibi duruyor. Daha az uğraşla daha sade bir şey daha iyi olabilirdi belki.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş abi ama sanki taş basamaklar güzel durmamış gibi.
bunu sunucuda bana yardım ederken deseydin iyi olurdu kemalcim :D[DOUBLEPOST=1433336985,1433336849][/DOUBLEPOST]
Kum taşı konusunda haklısın da kontrast olmayan yapı hiçbir zaman aşırı güzel olamaz sade olmadıkça. Detaylı bir yapı ama detayların hiçbiri gözükmüyor neredeyse kontrast bir şey olmadığı için. Yani böyle bir şey yapacaksan sade yap sadece kumtaşı yap veya bir farklı ama koyu renk blok ekle ki kumtaşı detaylar belli olsun. Kulelere gelecek olursak aslında o incecik olan kuleler güzel süs olmuş ama etraftaki dört kule çok da güzel olmamış. Detaylar fazla tekrar etmiş. Tamam basamaklar en iyi süsler belki ama rastgele koyulmuş gibi duruyor. Daha az uğraşla daha sade bir şey daha iyi olabilirdi belki.
teşekkür ederim ama çölün ortasına konacak bir spawn alanı ve o kulenin yanları basamal ile yapılmadı demekki detayı göremedin kardeşim :D buda işimde başarılı oldum anlamına gelir.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
bunu sunucuda bana yardım ederken deseydin iyi olurdu kemalcim :D[DOUBLEPOST=1433336985,1433336849][/DOUBLEPOST]
teşekkür ederim ama çölün ortasına konacak bir spawn alanı ve o kulenin yanları basamal ile yapılmadı demekki detayı göremedin kardeşim :D buda işimde başarılı oldum anlamına gelir.
Merdiven basamak onu karıştırdım aynı anlamda söylüyorum. Merdiven-basamak stair-slab karmaşası var

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merdiven basamak onu karıştırdım aynı anlamda söylüyorum. Merdiven-basamak stair-slab karmaşası var
kardeşim sen bana bakma haklısın ama ben bunu sevdim tatlı duruyor gibi :D neyse vol 2 ' de düzeltirim onları.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Çok güzel ama çöle yapmamışsın yeşil alana yapmışsın eksi !!!!
:D :D
eline sağlık ben beğendim you craft'a yakışır

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eleştri begins...
-Taş duvarlar ve kum taşları olmamış :(
-Çölde normal bush? İnsan kaktüs koyar :(
-4 binanın da üstüste konulan merdivenlerle yapılan ayrıntıları gözüme çok takıldı, binaların diğer kısımlarını hoş göstermiyor :I
+Çölün ortasında daha büyük bir spawn bulamazsınız herhalde, o açıdan nice :-|
+Kuleler ile bağlantı iyi iyi.
+Binaların üst kısımlarında taş duvarlarla yaptığın yer, taş duvarların iyi durduğu tek yer olmuş ama iyi yani :I
Normal taş koyman yerine küçük kulelerin üstüne minik bayraklar yapman daha hoş durur bence.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sana Yakıştıramadım :(