Vps Sunucuma Alım

ufuk2699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşım almazsanız almayın ama yemin ediyorum ki siz kaybedersiniz bu saatten sonra istesenizde gelmicem başka bi ünlü bi sv ye gidiyom ve mübala etmiyorum ... bb kardşms ...

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hep öyle oluyor be kardeşim

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Ahmet
Soyad:-
Yas (dalga gecene BAN).14
Kac yildir mc oynuyorsunuz:2.5
Girmek istediginiz bolum:Builder,Admin,Mod
Tecrubeniz:we.wg. bilirim %99 biliirm we.wg. Yakalasik 35-40 swde Yetki aldim yani rehber admin fln toplam olarak

arvan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FORM:
Ad kaan
Soyad ö.m atarım
Yas (dalga gecene BAN):13
Kac yildir mc oynuyorsunuz 3sendeir ama multiplayerı 1 senedir
Girmek istediginiz bolum builder-admin-kurucu (bence builder yap online sürem admine yetmez :D)
Tecrubeniz:bi arkadaşımın sw sinde adminlik yapıyorum ayrıca we yi %95 wg yi %85 biliyorum

ufuk2699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hep öyle oluyor be kardeşim
Hep öyle oluyor derken ne kastetmek istedin alcaksan al be kardeşim beni oyalamayın valla siz kaybedersiniz zaten 5 server e gittim bakalım olacak heralde ama istiyorsanız düşüniym ve karar veriym krdşm yaw ...

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak etme ben varım tek yeterim :p

noyan123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Noyan
Soyad: Tuncer
Nick: noyan123
Seçeceğin Yetkili Türü: Admin
Yetkili Hakkında ki Tecrüben: world edditi bilirim wg ve plugin yüklemeyi iyi bir build yeteneğine sahibim. Admin commendlerini bilirim profesyonelim alpha dan beri minecraftı oynarım hızlı yazarım insanlarla ilişkilerim iyidir. Admin olmak için tüm özelliklere sahibimdir beni eğitmek için süre harcamanıza gerek kalmaz.
Aktiflik Süresi: en az 30dk en fazla 9 saat yemin bir kere 7 24 oynadım :D
Fikirlerin: Eğer admin olursam mutlu olurum bunca süredir hiçbir serverda bu kadar bilgi bildiğim halde anca 2 serverda admin oldum. eğer beni yaparsanız çok sevineceğim size herzaman yardımcı olacağım :).
İP yi lütfen cevapladığınızda söyleyin lütfen :)
Sorum: Cevabı en kısa sürede almak isterim çok heycanlıyım fakat serverın İP sini öğrenmem gerek yaz tatili 7-24 açık olacağım =AVANTAJ WG-WE: Biliyorum commendlerin hepsini. Ezberimdeler. WE örnek bazıları: //wand //set [block] WG ye bazı örnekler //expand 1 down /region add [owner] falan gibi daha fazlasınıda biliyorum.

noyan123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Poyraz
Soyad Ari
Yas 11=12 ama sesim biraz ince
Kac yildir mc oynuyorsunuz 1=2
Girmek istediginiz bolum Rehber=Builder-Mod-Admin farketmez
Tecrubeniz - We=Wg Bilirim Pluginlerin Bazilarini Ayarlayabilirim Vs...
Ergen olmuş :D

SorryBro

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad : Arman
Soyad :
Yas (dalga gecene BAN) : 13
Kac yildir mc oynuyorsunuz : 3 ay
Girmek istediginiz bolum : Builder
Tecrubeniz : Server Kurdum Başka Server da Yer Aldım ve birçok Builder ile Birlikte Çalıştım (mertozan,atomtr,atc) vb. Wg We Bilgim Gayet Pluginlerden de Anlıyorum Builder Olsamda Yardım Etmeye Çalışırım :)
not : Kafamda Server İle İlgili Güzel Bilgiler Var Ayrıca RedStone Bilgim Gayet İyi :)

ßaßa61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:onur ( Minecraft ta oflu )
Soyad: YİĞİT
Yas (dalga gecene BAN) : 15
Kac yildir mc oynuyorsunuz : 2.5 yıldır ama 1.5 yıldır online oynuyorum
Girmek istediginiz bolum: Fark Etmez Gizli Admin Olabilirim
Tecrubeniz : 1.5 yıldır bayağı var 13 tane server de yetkili oldum 1 kere de açılmış bir serverde admin oldum :))))))) :) :) :):):) beni Almanızı Bekliyorum Mesaj Atın