Voltz Türkiye Sunucusu Çalışmaları Yeniden Başladı! - Sen De Patlatmak İstemez Misin? (2015)

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kayıt oldum.Gerçi amerikan serverlerinde de oynayabilirim fakat Türk serverleri bana daha hoş geliyor.

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kayıt oldum.Gerçi amerikan serverlerinde de oynayabilirim fakat Türk serverleri bana daha hoş geliyor.
Yaven Amerika sw leri çok kötü claim li alanda modlu itemler kırılıyor chestler v.b şeyler açılıyo bide bomba olunca claim bir şey yaramıyo anca evi katman kayasından yaparsan başka :D[DOUBLEPOST=1431383365,1431383264][/DOUBLEPOST]
Sunucu klasik Amerikan bireysel voltz sunucularıyla karıştırılıyor. Bu çok yanlış bi rpg oyun yapıyoruz
ben sw yi ilk başta gördüm Amerikalardan güzel :D gidip başkaların eşyalarını çalamıyoz direk makinelri çalınmıyo kimse daha önce başlamış olmuyo daha fazla kişi oluyuruz

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
haftaya adminler sölicek[DOUBLEPOST=1431717060,1431685852][/DOUBLEPOST]Takım Liderleri seçimi başladı pazar günü liderleri açıklicak admin ardından pluginer pluginleri bitirince açılcak oda 1.5 hafta sürer forumda 770 üye var ama 100 ü girebilcek bu yüzden geri kalan 670 oyuncu minigames e gircek hub açıcak admin

tpgcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben voltzun delisiyim hep oynuyom her gün sonra sıkılıp bıraktım ama tam benlik server gelecem :)

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herkes siteye girsin liderler seçildi takımlar a gircekler başvuru yapsın

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Kesin Ataberk Abinin Tanıtımını Yaptığı Server.Mod Paketini Yükler Yüklemez Başvuru Yapıyorum.Ayrıca Güzel Projeymiş :)

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler server aıkmı[DOUBLEPOST=1432116280,1432015753][/DOUBLEPOST]lan var ya server açıkmı cevap versenize ya[DOUBLEPOST=1432627380][/DOUBLEPOST]lan bu serverde açılmicak anlaşıldı

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılacak Kardeşim Sadece Biraz Sabir Sunucuda Bugcular ve Hackcilerden Dolayı Server Kapatılmıştır.
Voltzoom Forumunu Takip Ederek Gelişmeleri Öğrenebilirsiniz.
http://www.voltzoom.net/
Ben Yetkili Falan Değilim Sadece Size Yardımcı Olmak İstiyorum.
Benim Okuduğuma Göre Server Kendi Modpack'ini Açacakmış.
Oyunbaz ( Canberk ) Abi'nin Voltzoom Serverini Tanıtım Videosu
Herkese İyi Forumlar...

cenngizteo

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
http://www.voltzoom.net/ e girmiyor yardımcı olabilirmisiniz DNS (web sitesinin adını internet adresine çeviren bir web hizmeti) araması başarısız olduğundan www.voltzoom.net sunucu bulunamadı. Bu hata çoğunlukla internet erişiminin olmamasından ya da hatalı yapılandırılmış ağdan kaynaklanır. Yanıt vermeyen bir DNS sunucusu ya da güvenlik duvarı da bu hataya yol açabilir hatasını veriyor