Vipler Kit Alamıyor

okan109

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar biraz araştırdım herkes komut söylemişte komutla ben beceremiyorum bugün bir tane daha Vip satışı oldu ama kit alamıyor ben alıyorum fakat vip alamıyor essentials dan falan baktımda yetki şeyi filan bulamadım nasıl olcak yani biraz açık anlatırsanız sevinirim pek anlamıyorum essentials dan nereye hangi komutu yazıcaz reboot gerekir mi yardım :)

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
/mangaddp vip essentials.kit
/mangaddp vip essentials.kits.kitismi
/manload
Şu komutları girersen sorunun çözülür sanırım. :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Veya group managerda o vipin grubuna essentials.kit ve essentials.kits.ismi

okan109

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ByUmut_ nerdeyse 1 hafta oldu tekrar bi konu açtım post kasmaya çalışmakdan vazgeç salak değiliz anlaşılıyo hiçbir konuma vermedin cevap post kasmak için elinden geleni yapıyorsun !

okan109

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ByUmut_ yardım edip mesaj atmak isteyen atar boş muhabbete mesaj atma tamam mı? Baktın ki konu benim konum cevap verme senden yardım isteyen mi var abicim hadi başka yere hadi ya sokucam yapcağınız muhabbete artık kilitleyin konuyu!

okan109

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ByUmut_ Boş muhabbetten başka bir şey değilsin dostum benim yaşım 20 boş muhabbete benim sinirlerimi gerersen sana kötüde konuşurum devamı gelirse bende getiririm sıkıntı yok skype adres istediğinide veririm karşında çoluk çocuk yok bu 1
2.sine gelirsek sen veya diğerleri server açtığınızda hiç mi sorununuz yoktu ? Herşeyi biliyomuydunuz anadan doğarken? boş muhabbet olduğun burdan belli.
3.sü burası bir forum sorunlarımızı server tanıtımlarımızı yeri geldiğinde muhabbetimizide burda edicez sen istesende istemesende bana post kasıyorsun diyorsun fakat benim post filan umrumda değil ayrıca benim bu forumdan başka bir yerde üyeliğim yok sorunlarımı burda sizlerle dicem ama onların içinde sen yoksun paylaşıyorum bence daha fazla uzatma adamım anlatabiliyomuyum benim konumu görürsen şikayet et suistimal bildir istediğini yap yeterki çeneni kapalı tut hadi eyvallah.

xemirhan12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ByUmut_ yardım edip mesaj atmak isteyen atar boş muhabbete mesaj atma tamam mı? Baktın ki konu benim konum cevap verme senden yardım isteyen mi var abicim hadi başka yere hadi ya sokucam yapcağınız muhabbete artık kilitleyin konuyu!
Konu kitlenemez diğer üyelerden bu sorunu yaşar ve burdan öğrenmek ister diye

Noview

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar biraz araştırdım herkes komut söylemişte komutla ben beceremiyorum bugün bir tane daha Vip satışı oldu ama kit alamıyor ben alıyorum fakat vip alamıyor essentials dan falan baktımda yetki şeyi filan bulamadım nasıl olcak yani biraz açık anlatırsanız sevinirim pek anlamıyorum essentials dan nereye hangi komutu yazıcaz reboot gerekir mi yardım :)
merhaba hocam çözdünüz mü nasıl çözdünüz yardımcı olabilir misiniz?