vip sayfası Kodlayan kişi Lazım

AkasyaCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşalr vip sayfası sadece oto verecek oto alacak site kodlayan arıyoruz ilgilenenler skype:baris.official eklesin acilen..

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben barış ile konuştum parası yok ucuz istiyor çok şey istiyor beleşçi gibi hemen istiyor…

AkasyaCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ücretini vercem dedim demi sen bana demo bekle dedin demi

JasonTRKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
banada gerekiyor pigcraft adli sunucum var craftweb scripti gerekiyor. skypem yok. telefon numarma var ve neyle ödeme yapiyoruz
@Berk

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
höm gerek yok ozaman paypalin işi bitti banka hesabina para yatirma gibi şeylerde pek güvenilir. değil. ininal olarak da kart bilgilerimi kendime saklamayi tercih ederim iyi geceler.

Tel no vermeye güveniyon. Banka en güvenilir kuruluşlardan biridir hesabıma para yatırdıktan sonra eğer işin yapıladıysa makbuz ile şikayetçi olabiliyon. Onun dışında google ye yaz ininaldan para gönderme diye mobil uygulaması ile para gönderebiliyorsun. Lütfen bazı şeyleri bilmeden orda burda konuşma. He şunuda söyleyeyim eğer benle çalışmak istersen tel üzerinden değil skype üzerinden görüşüyorum.

Barış sana da gelirsek skype mesajlarını evde olsam atardım ama telefondan giriyorum herkes senin nasıl bir beleşçi olduğunu öğrenirdi param yok diyip site isteyen bir beleşçi. Dediğim şeyleri de kabul etmiyorsun bekle diyorum hemen olsun beleş olsun şimdi olsun insaniyet namına 1sunucum için kredi yatırma sitesi kodladım. Onla da yaranamadım.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ücretini vercem dedim demi sen bana demo bekle dedin demi

Peki ücreti ne zaman vrricen ben kurcam siteyi güzelce her şey çok güzel olucak sonra aylar yıllar geçicek ortadan kaçıcan mesajlarıma cvp vermeyecen. Sonra ücret nerde?? Diyorum ki git paranı biriktir. Gel herkes gibi seninlede öyle çalışalım ya da az bekle ve yeni projenin demo sürümünü kullan.

AkasyaCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hemen vercem skypeden yazıyom suan kaç şey oldunu

JasonTRKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tel no vermeye güveniyon. Banka en güvenilir kuruluşlardan biridir hesabıma para yatırdıktan sonra eğer işin yapıladıysa makbuz ile şikayetçi olabiliyon. Onun dışında google ye yaz ininaldan para gönderme diye mobil uygulaması ile para gönderebiliyorsun. Lütfen bazı şeyleri bilmeden orda burda konuşma. He şunuda söyleyeyim eğer benle çalışmak istersen tel üzerinden değil skype üzerinden görüşüyorum.

Barış sana da gelirsek skype mesajlarını evde olsam atardım ama telefondan giriyorum herkes senin nasıl bir beleşçi olduğunu öğrenirdi param yok diyip site isteyen bir beleşçi. Dediğim şeyleri de kabul etmiyorsun bekle diyorum hemen olsun beleş olsun şimdi olsun insaniyet namına 1sunucum için kredi yatırma sitesi kodladım. Onla da yaranamadım.
Dediğim gibi skype kullanmiyorum. çalişma şekline saygim var . ama bilmedigim anlamina gelmiyor bazi şeyler ve ayrica ininal para gönderme ben sana gönderdigimde scripti vermedigin zaman ne olacak?

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi skype kullanmiyorum. çalişma şekline saygim var . ama bilmedigim anlamina gelmiyor bazi şeyler ve ayrica ininal para gönderme ben sana gönderdigimde scripti vermedigin zaman ne olacak?

En az 20 tane referans gösterebilirim he bu arada vermeme konusunda bir şüphen olur ise o zaman çalışmazsın olur biter.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pekala. profesyonel developer. yardim almam gerek demekk teşekkürler.
Developerl'a uğraşma VipZero ve Web Send Eklentisi gerekli. Bu dediklerini yapabilmek için.
Örnek:Mert bilmem ne craftan 1 aylık 25 tl vip aldı otomatik herşeyini veriyor 1 ay geçince vipi otomatik bitiyor.

JasonTRKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Developerl'a uğraşma VipZero ve Web Send Eklentisi gerekli. Bu dediklerini yapabilmek için.
Örnek:Mert bilmem ne craftan 1 aylık 25 tl vip aldı otomatik herşeyini veriyor 1 ay geçince vipi otomatik bitiyor.
VipZero O işe yariyor zaten ama websend konusunda bilgim 0