Village , villagers

phosephtick

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.8.1 sürümünde oynuyordum , bazı craftingleri yapamamamın sebebini sürümün düşük olduğundan kaynaklandığını öğrenince 1.4.2 sanırım update ettim .
1.8.1 deyken harita yapıp tüm heryeri gezmeme ramen village denk gelmemişti şu an update yapınca otomatik haritaya eklenmişmidir acaba ?
çünkü daha önceden girdiğim mağaralara garip zıplayan zombiler gelmiş. village de eklenmişmidir haritaya ?

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1.8.1 sürümünde oynuyordum , bazı craftingleri yapamamamın sebebini sürümün düşük olduğundan kaynaklandığını öğrenince 1.4.2 sanırım update ettim .
1.8.1 deyken harita yapıp tüm heryeri gezmeme ramen village denk gelmemişti şu an update yapınca otomatik haritaya eklenmişmidir acaba ?
çünkü daha önceden girdiğim mağaralara garip zıplayan zombiler gelmiş. village de eklenmişmidir haritaya ?
evet eklenmiş olabilir baya ararsan bulabilirsin hatta piramit veya tapınak bile bulabilirsin

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

hyr eklenmez çünkü harita 1.8.1 e göre generate edildi sen bunu 1.4.2 ye çekersen hiçbir şeyin yeri değişmez kalkmış bir şey varsa o kalkar
:)

phosephtick

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hyr eklenmez çünkü harita 1.8.1 e göre generate edildi sen bunu 1.4.2 ye çekersen hiçbir şeyin yeri değişmez kalkmış bir şey varsa o kalkar
:)
anladım kardeşim sağol cvp için peki o zaman ben bu oyunu mu kaybetmeden nasıl villege bulucam :(
1.8.1 de village var mıdır ?

teomany

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.4 den sonra 1.8 mi geldi?!?!?!?!?!? :ha::ha::ha::o:o:o:olgun::olgun:^_^^_^