Video Boyutu Azaltma Kalite Düşürmeden .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sıradaki videom başlıktada da belirttiğim gibi videolar . Fraps 30 saniye süre çekiyor ve boyutu çok fazla. Bu video sayesinde hem frapsın full sürümünü vericem ve 3,90 GB lik bir dosyayı 100-200 MB 'ye düşürmeyi göstericeğim . Kalitenin düşmediğini bu videodan anlıyabilirsiniz . HD seviyesi 1080 P'ye çıkabiliyor . Bu video da bu yöntemi kullanarak upload edildi.
Videomuz.

-------------------------------------

Dosyalarımız.

-------------------------------------

Fraps Full : http://getripz.pl/download/e08wjm2avema.html

FormatFactory : http://format-factory.en.softonic.com/download

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim Özelliklerm İyi Ama PRogramlar Cok Kasıyor Video Çekerken Frapsta Kasarmı ? En Az Camtasiada Kassıyordu

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fraps oyunda çok az kasıyor fakat videoda göstermiyor.

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Frapsı Yükledim F9 Bastım Yandaki Fraps Simgesi Kırmızı Oldu Ama Karşıma Hiçbişey Çıkmadı Bn Onu Durdurup Nasıl İzliycem ?

Veya Boyut Ayarlama Filan ??

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Frapsı Yükledim F9 Bastım Yandaki Fraps Simgesi Kırmızı Oldu Ama Karşıma Hiçbişey Çıkmadı Bn Onu Durdurup Nasıl İzliycem ?

Veya Boyut Ayarlama Filan ??
Kırmızı çıktığı zaman videonuz çekilmeye başlamış demektir. Tekrardan F9 basarsanız sarıya döner. Videonuzu kaydetmiştir.Videonun kaydedildiği yere bakıp izleyebilirsiniz.
Dostum öncelikle çok teşekkür ederim sayende işime çok yaradi

bi sorun daha var videolari hangi programla birleştiriyorsun movie maker la birleştirince ekran küçülüyor bi tavsiye verirsen çok sevinirim
Ben movie maker ile birleştiriyorum ve bir sorunla karşılaşmadım . İki videoyuda atıp direk filmi kaydet yapınca birleştiriyordu.

CoD61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel Paylaşım Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...