VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

kral120

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence cok guzel gorunuyor girecem bence cok tutacak boyle server arıyordum ve buldum gibi:D

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sw kac kisi cekiyor ayrica sadece resimler gece gündüz fonu var diyemi altin sunucu almis bence bu cok yanlis cok daha iyi konular var
Merak etmeyin, yalnızca takipte kalın :)
bence cok guzel gorunuyor girecem bence cok tutacak boyle server arıyordum ve buldum gibi:D
Teşekkürler :)
Bunun tek sebebi IP adresini yanlış yazman. Eğer doğru yazdığına eminsen sunucu kapanmıştır.
Sunucu hiç kapanmadı, açılalı da 3 gün oldu zaten :)

stealthhy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hırsız zombiyi bulamadım ve koordinatları kaybettim yardıım

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hırsız zombiyi bulamadım ve koordinatları kaybettim yardıım
Hırsız zombiyi bulmaya şehir kapısından başla çok uzakta fakat kordinatları tamamen takip et bi tane okyanusu aşıcaksın karaya gelince lavlar taşlar kule görüceksin oranın yakınlarında kordinatları bul zaten tabela görürsün.

VeteranWinner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Cok ozel Reklam Projelerimiz devam ediyor yakinda ciddi buyumeyi planliyorz!

Ayejder44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten harika bir çalışma olmuş.Oyundan soğumuştum , yeniden sevdim.Üstelik görev sistemi de bir başka güzel.Daha az önce eko vip satın aldım.Oldukça güvenilir ve samimi bir yönetim kadrosu var.Kesinlikle şuana kadar gördüğüm en iyi Türk Faction Serveri.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten harika bir çalışma olmuş.Oyundan soğumuştum , yeniden sevdim.Üstelik görev sistemi de bir başka güzel.Daha az önce eko vip satın aldım.Oldukça güvenilir ve samimi bir yönetim kadrosu var.Kesinlikle şuana kadar gördüğüm en iyi Türk Faction Serveri.
Teşekkürler. Bugün 100 kişiyi gördük. Hadi hayırlısı :)