VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

AnlOzkn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverda Duyuru Bugu var scheduledannouncer2 Pluginini güncelleyin veya kaldırın insanlar duyuru yazabilirler bunu kötüye kullananlar olur !

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Konunuz Kadar Güzel Olduğunu Umuyorum
En Son Girdiğim Altın Sunucu Berbarttı

-Edit (Eksikleriniz)
Pvp'den Kaçtığınızda İtemleriniz Yeremi Düşüyor Bu Ne Saçmalık
Banka Sistemide Çok Gereksiz "AFK Havuzu"'nu Her Oyuncu Yapabilir Sabah Akşam Online Olur Beleşe Para Kasar
Oyunculara Viplik Vereceginize Adminlik Verin Daha İyi Çok Abartmissiniz Bence
Oooo İtem Satışıda Var Parayı Basan Güçlü Oluyor Harika Ya
Çevrede Basınç Tabakaları Var Şans Eseri Bastım Ürktüm Bi An Neyse Buda Gereksiz Neden Böyle Birşeye Gerek Duydunuz ?
Market Şöyle Geçerken Bi Bakayım Dedim Spawner Gördüğüm Gibi Çıktım Gerisine Bakmaya Gerek Yok
Warp Hammadde Yok Ama Warp Madeneventi Var

Bence Bu Server Gereksiz Çapa Harcamaya Değmez
Kusura Bakmayin

Not Mimari Yapıtlarınız Gayet Hoş Ama Gereksizce Glowstone Vardı

Keske bu kadar zahmet edip de yazmasaydın gülünç duruma düşmüşsün biraz :) Aslında yazmayacaktım ama kendimi tutamadim :)
Sunucu 1 günlük elbet eksikler olacak. Fakat senin bahsettiklerin eksik değil. Sunucu zaten açılırken bunlar göz önünde bulunduruluyor fakat ben senin eksiklerini söyliyeyim.
Pvpdeyken yani biriyle savaşıyorken (hasar alırken) oyundan çıkış yapamazsınız. Zaten buna izin verseydik herkes öleceğine yakın oyundan çıkardı, kimse ölmezdi :)
Banka sistemi gereksiz değil çünkü serverda 1 kuruş paraya muhtaç kalacaksınız. Herkes yan hesaptan kasar dıye bir şey söz konusu değil zaten her hesabın günlük limiti var ve bu limitten fazla çekemez. Ne kadar hesap açarsa açsın..
Viplere verilen özellikler oyun konseptine nazaran çok çok düşük. İtem satışında satılan itemların daha iyisi görev ve boss sisteminden elde edilebiliyor. Görevlerini yapan, bossların zamanını takip eden ve onları kesen kişi parayla item satın alan kişiden daha üstündür.
Kullandığımız eklentilere karışma lüksünü size kim verdi? Ya da siz bana hangi kimlikle gerekçe soruyorsunuz ki :)

Biz kimseye kendimizi zorla beğendirmek zorunda değiliz. Biz, bizim gibi düşünenlerle yolumuza devam edeceğiz. Bunların dışındaki ciddi eksiklikler için oyun içinden /ticket sistemi ile bildirmenizi rica ederim.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keske bu kadar zahmet edip de yazmasaydın gülünç duruma düşmüşsün biraz :) Aslında yazmayacaktım ama kendimi tutamadim :)
Sunucu 1 günlük elbet eksikler olacak. Fakat senin bahsettiklerin eksik değil. Sunucu zaten açılırken bunlar göz önünde bulunduruluyor fakat ben senin eksiklerini söyliyeyim.
Pvpdeyken yani biriyle savaşıyorken (hasar alırken) oyundan çıkış yapamazsınız. Zaten buna izin verseydik herkes öleceğine yakın oyundan çıkardı, kimse ölmezdi :)
Banka sistemi gereksiz değil çünkü serverda 1 kuruş paraya muhtaç kalacaksınız. Herkes yan hesaptan kasar dıye bir şey söz konusu değil zaten her hesabın günlük limiti var ve bu limitten fazla çekemez. Ne kadar hesap açarsa açsın..
Viplere verilen özellikler oyun konseptine nazaran çok çok düşük. İtem satışında satılan itemların daha iyisi görev ve boss sisteminden elde edilebiliyor. Görevlerini yapan, bossların zamanını takip eden ve onları kesen kişi parayla item satın alan kişiden daha üstündür.
Kullandığımız eklentilere karışma lüksünü size kim verdi? Ya da siz bana hangi kimlikle gerekçe soruyorsunuz ki :)

Biz kimseye kendimizi zorla beğendirmek zorunda değiliz. Biz, bizim gibi düşünenlerle yolumuza devam edeceğiz. Bunların dışındaki ciddi eksiklikler için oyun içinden /ticket sistemi ile bildirmenizi rica ederim.

Cevap verilmiş gibi :D

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapılar yüzünden olsa gerek aşırı bi lag var oyunu sürekli kapayıp açmam gerekiyor.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben böyle bir şey görmedim mükemmel abi ya böyle sv yokk gelin sizde oynayın :D ama hafif lag var oda düzeltilirse memnun olurum :)

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
neden versiyon 1.3 ? emin ol 1.6.4 gibi bi rakam yap sayı artıcak millet giremiyor..

N0C0mment

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

vallah şu sonda yazdın kısımda şunu eklemek isterimki beğenmek zorunda değil zaten yada oynamak zorunda değil zorla da oynatmyionuz ama bir oyuncu olarak adam tecrübesine göre olanı anlatmış ve birçok oyuncuyla paylaşmiş yani adam sizin için okadar yazmiş hatalarınızı giderin diye ve benim görüşüm viplikler baya abartmişsiniz yani server daki herkes de dia set filan olsa sizin sisteminize lafım yok ama yani normal bir oyuncu dia set yapana akdar çok emek harcıyo onu encleyecekte vesayrede siz bide normal encin de üstünde bir olay yapmişsiniz yani yeni oyuncular için zorlaştirmişsiniz olayi bossu kesin diyosunda yani yeni başalyanlara hiç sanş tanimamişs ve eklemek isterim 100 k para 400 k para nedir onları gördümde bu server dan beklentilerim düştü benimde ama oynanr dedim hiç yoktan sonra bir baktim spawner satişları var yani birçok ayrıntı birakmişsiniz açikta yani bence adam hem haklı hem haksız yani pvpden kaçma olayı olması iyi olmuş banka sistemi büyük ihtimal bir limit koymuşsunuzdur zaten tahminice ama yani onun dişinda adamın görüşüne katilyiorum çok abartmişsiniz[DOUBLEPOST=1392064844,1392064720][/DOUBLEPOST]
bence hiçte bile gülünç duruma düşmedim
sadece yaptığınız gereksiz aptalca olan şeyleri belirttim
ve halada öyle düşünüyorum
ve şunuda söyleyeyim ben bir oyuncuyum ve bir server da oynayacaksam eleştirme hakkım olmalı eleştiriyi kaldıracak düzeyde olmanızı umuyordum

ha şunu da sormadan geçmeyeyim server 1 günlük derken neyi kastediyorsun
bir server her şeyini tamamladığında oyunculara açılması gerekmiyor mu

-Edit
ve söylediklerine göre benim yukarıda yazdığım çoğu şeye sende katılıyorsun diğerlerine itiraz etmediğine göre
vallah hacı seninde bazı konularda hatan var yani örnek pvpden kaçma olayı dedi oyundan çikiş dedigi olay pvpdeyken oyundan çikiş yapip kaçiyolar ya o mantik yazmiş banka sistemi büyük ihtimal sınır vardir onun dişindakilerde viplere bildimiz adminlik vermeleri daha mantikli :D yani arada pek fark yok

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyi faction server denemenizi tavsiye ederim :)

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
CpLScarlet hatırlıyorsundur belki modlu bir serverında en fazla gelişmiş kişiydim ben Tobiiiiy hatırladıysan çok güzel olmuş tebrik ederim